


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441293×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
38004) emam (14.09.2014 22:50)
Já mám rodinou porci v mrazáku, ale obáávm se, že do listopadu nevydrží
38002) SestraTwilly (14.09.2014 22:45)
ako ja? Budem sa snažiť,ale ten termín je teda dosť besný...
Ale pre istotu odlož.
37998) leelee (14.09.2014 22:27)
eh špagetovou dýni sem nikdy nevařila a tohle bylo z tý nejběžnější (hokaido) a jen proto, že byla zrovna docela levná
vygooglila jsem http://www.kouzelnebydleni.cz/spagetova-dyne-a-recepty-na-jeji-pripravu/
a to poslední vypadá podobně jako mrkvový dort
37997) emam (14.09.2014 22:22)
leelle a už si zkoušela tu špagetovou dýni? Dneska jsem ji ze zvědavosti koupila a ještě netuším, co s ní provedu
37996) Kate (14.09.2014 22:13)
lee, to bys byla moc hodná.
e-mail mám na profilu ![]()
Tak koukám, že mail nebude potřeba. ![]()
37990) emam (14.09.2014 21:56)
KAtuško, Gabriel tě snad málo naučil, že jídlo je jedna z nejromantičtějších aktivit páru?
38005) SestraTwilly (14.09.2014 22:56)
ja viem,hlad je silný