Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... 1936   »

SestraTwilly

38005)  SestraTwilly (14.09.2014 22:56)

ja viem,hlad je silný

emam

38004)  emam (14.09.2014 22:50)

Já mám rodinou porci v mrazáku, ale obáávm se, že do listopadu nevydrží:p

leelee

38003)  leelee (14.09.2014 22:47)

taky na 100%nevim ale pokusim se

SestraTwilly

38002)  SestraTwilly (14.09.2014 22:45)

ako ja? Budem sa snažiť,ale ten termín je teda dosť besný... Ale pre istotu odlož.;)

leelee

38001)  leelee (14.09.2014 22:42)

v listopadu dorazíš? můžu ti porcičku hodt do mrazáku ;)

SestraTwilly

38000)  SestraTwilly (14.09.2014 22:41)

tekvicovú polievku by som tiež rada ochutnala

emam

37999)  emam (14.09.2014 22:37)

To vyúadá, že bych snad i mohla něco vybrat. Díky ;)

leelee

37998)  leelee (14.09.2014 22:27)

eh špagetovou dýni sem nikdy nevařila a tohle bylo z tý nejběžnější (hokaido) a jen proto, že byla zrovna docela levná


vygooglila jsem http://www.kouzelnebydleni.cz/spagetova-dyne-a-recepty-na-jeji-pripravu/
a to poslední vypadá podobně jako mrkvový dort

emam

37997)  emam (14.09.2014 22:22)

leelle a už si zkoušela tu špagetovou dýni? Dneska jsem ji ze zvědavosti koupila a ještě netuším, co s ní provedu

Kate

37996)  Kate (14.09.2014 22:13)

lee, to bys byla moc hodná. :) e-mail mám na profilu ;)

Tak koukám, že mail nebude potřeba. :)

leelee

37995)  leelee (14.09.2014 22:10)

chceš? http://www.recepty.cz/recept/dynova-polevka-i-147566

Kate

37994)  Kate (14.09.2014 22:10)

To abych si na ni sehnala recept. :)

leelee

37993)  leelee (14.09.2014 22:02)

Kate a začalo to tak nevinně...

emam

37992)  emam (14.09.2014 22:00)

Teda to jsi o hodně přišla, je jedna z nejlepších!

Kate

37991)  Kate (14.09.2014 21:58)

:) lee, dýňovou polévku jsem snad ještě nejedla.

emam

37990)  emam (14.09.2014 21:56)

KAtuško, Gabriel tě snad málo naučil, že jídlo je jedna z nejromantičtějších aktivit páru?

leelee

37989)  leelee (14.09.2014 21:55)

když tak řešíte ten Halloween

SestraTwilly

37988)  SestraTwilly (14.09.2014 21:52)

no to je teda fakt romantika

emam

37987)  emam (14.09.2014 21:52)

leelee

37986)  leelee (14.09.2014 21:51)

vařila jsem dýňovou polévku

«   1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek