


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441248×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
38064) SestraTwilly (03.10.2014 20:03)
Hani ahoj!!!!!!! Ty žiješ?![]()
A prídem aj ja,aspoň dúfam,že hviezdy budú v dobrom postavení....
38058) emam (25.09.2014 20:12)
Tak nám na titulce narostlo bříško
Jak chceš, ale myslím, že i Démona by to tu sneslo
38057) kala (25.09.2014 19:42)
Emam
Dostala jsi mě
Démona hodlám nechat spinkat v šuplíčku... to bylo opravdu jen momentální pobouření a úlet...
Okořenění
38056) emam (24.09.2014 22:40)
Konečně tu taky vyjde něco zajímavého
Démon...
Tím bys to tu taky mohla časem okořenit. Rozhodně by to byla zajímavá změna
38054) kala (23.09.2014 23:25)
Emam - "Moje rozhodnutí" už je připravené, ale chci si ho ještě po sobě přečíst... Zítra?
V jednu chvíli mě napadlo jestli nemyslíš na Démona
38046) emam (17.09.2014 23:27)
Děkuji
A hlásím, že dáno cosi k pulikaci.
Takže si snad už i zasloužím jít do hajan.
Dobrou noc
38065) HMR (03.10.2014 20:12)
ahoj, Kačí!