


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441252×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
38124) SestraTwilly (15.10.2014 22:18)
ja sa už ničomu nedivím
Kedy konečne premeníš Bellu???Už mám o ňu strach,že zomrie skôr ako to stihneš a Edwardovo kamenné srdce pukne!!!!!
38121) emam (15.10.2014 21:32)
Ahoj Katšiko, Lipi to doporučovala, ale prý to bylo promítáno jen v rámci festivalu tak do kina budeem muset asi jít na něco jiného
38118) anabella (14.10.2014 13:10)
jo clouds of Sils Mania... velice dobře to zahrála.
38116) Kate (09.10.2014 23:43)
Vyhrožuje?!
Zletilá? V březnu.
Em, najdu ti někde odkaz na tu Sněhurku. ![]()
38114) Lipi4 (09.10.2014 23:00)
Emo, ten film byl v ČR kině jen díky filmovému festivalu. Určitě se někde najde
38113) SestraTwilly (09.10.2014 23:00)
berieme ťa za slovo Ema
Len treba dohodnúť na čo
Ja sa prikláňam aj k Fiftym,ale vzhľadom na vek Katky...no prispôsobím sa
38112) emam (09.10.2014 22:55)
Ahoj Katuško
Jesli se do kina dostanu tak vás klidně všechny vezmu sebou!
Kate, to jsem neviděla, ale doma vedeme tu kreslenou
38109) emam (09.10.2014 22:38)
Kate, přiejdeš za mnou kvůli kinu
Pozor, abych tě nechytla za slovo
Ale na Fiftyho tě neberu. Ráda bych měla s tvou rodinou stále dobré vztahy. Co třeba... Sněhurka?
38108) Kate (09.10.2014 22:30)
Em, třeba někdy se mnou.
A taky má jít do kin filmová verze Fiftyho, předpokládám, že bude sraz i s návštěvou kina. ![]()
38106) Lipi4 (09.10.2014 21:47)
Jestli chceš se na něco podívat koukni se na Sils Maria
.. byla jsem na něm včera a je naprosto dokonalý
38125) emam (15.10.2014 22:24)
Copak jsem někdy něco prozradila dopředu?