Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 1936   »

emam

38125)  emam (15.10.2014 22:24)

Copak jsem někdy něco prozradila dopředu?

SestraTwilly

38124)  SestraTwilly (15.10.2014 22:18)

ja sa už ničomu nedivím
Kedy konečne premeníš Bellu???Už mám o ňu strach,že zomrie skôr ako to stihneš a Edwardovo kamenné srdce pukne!!!!! ;)

emam

38123)  emam (15.10.2014 22:13)

Ty jsi nějaká svolná... Aby ses pak nedivila

SestraTwilly

38122)  SestraTwilly (15.10.2014 22:01)

Ja pôjdem s vami na hocičo;)

emam

38121)  emam (15.10.2014 21:32)

Ahoj Katšiko, Lipi to doporučovala, ale prý to bylo promítáno jen v rámci festivalu tak do kina budeem muset asi jít na něco jiného;)

SestraTwilly

38120)  SestraTwilly (15.10.2014 21:27)

ahoj Ema!:)
Vyberáte filmy do kina?

emam

38119)  emam (15.10.2014 21:18)

Motivačka pro potencionální diváky?

38118)  anabella (14.10.2014 13:10)

jo clouds of Sils Mania... velice dobře to zahrála.

emam

38117)  emam (09.10.2014 23:49)

Takhle veřejně?!

Kate

38116)  Kate (09.10.2014 23:43)

Vyhrožuje?! Zletilá? V březnu.
Em, najdu ti někde odkaz na tu Sněhurku. ;)

emam

38115)  emam (09.10.2014 23:25)

Někde
Kate vyhrožuje, že bude na jače už zletilá tak uvidíme

Lipi4

38114)  Lipi4 (09.10.2014 23:00)

Emo, ten film byl v ČR kině jen díky filmovému festivalu. Určitě se někde najde

SestraTwilly

38113)  SestraTwilly (09.10.2014 23:00)

berieme ťa za slovo Ema Len treba dohodnúť na čo;)Ja sa prikláňam aj k Fiftym,ale vzhľadom na vek Katky...no prispôsobím sa;)

emam

38112)  emam (09.10.2014 22:55)

Ahoj Katuško
Jesli se do kina dostanu tak vás klidně všechny vezmu sebou!;)
Kate, to jsem neviděla, ale doma vedeme tu kreslenou

SestraTwilly

38111)  SestraTwilly (09.10.2014 22:49)

a mňa do kina nevezmete?:)
ahojte baby!!!

Kate

38110)  Kate (09.10.2014 22:46)

To, jak tam hraje Kristen? To už jsem myslím viděla...

emam

38109)  emam (09.10.2014 22:38)

Kate, přiejdeš za mnou kvůli kinu Pozor, abych tě nechytla za slovo
Ale na Fiftyho tě neberu. Ráda bych měla s tvou rodinou stále dobré vztahy. Co třeba... Sněhurka?

Kate

38108)  Kate (09.10.2014 22:30)

Em, třeba někdy se mnou. :) A taky má jít do kin filmová verze Fiftyho, předpokládám, že bude sraz i s návštěvou kina. ;)

emam

38107)  emam (09.10.2014 22:19)

Prosím tě, kdy já se dostanu do kina

Lipi4

38106)  Lipi4 (09.10.2014 21:47)

Jestli chceš se na něco podívat koukni se na Sils Maria .. byla jsem na něm včera a je naprosto dokonalý

«   1 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella