


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441199×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
38144) HMR (18.10.2014 10:45)
zřejmě je třeba pít usilovněji...
na teplotu je nejlepší "svařené víno" s rumem... ale je to zabiják!
38143) SestraTwilly (18.10.2014 10:32)
Aj teplotné výkyvy a asi aj málo pijeme...
hoci ja som si dávala čaj s rozumom a aj tak to nepomohlo
38142) HMR (18.10.2014 10:22)
no, k antibiotikům jsem ještě nedorazila /a doufám, že nedorazím/, ale jinak taky pokašlávám už čtrnáct dní... to jsou ty teplotní výkyvy!!!
38141) SestraTwilly (18.10.2014 10:04)
Len aby sme zdravé boli...ja už som dva týždne chorá,beriem antibiotiká a furt sa neviem z toho dostať...![]()
38139) SestraTwilly (18.10.2014 09:32)
Ja tam tuším nabehnem a...
Povedz v robote,že je to VEĽMI dôležité
38134) SestraTwilly (15.10.2014 22:38)
nieeeeeeé!Trápim sa dosť v reálnom živote,čítanie chcem mať ako relax,zábavu, oddych a nie sa ešte aj tu trápiť...
38132) SestraTwilly (15.10.2014 22:36)
až v novembri...a po 20.októbri sa bude dať stiahnúť 30% eknihy.
38130) emam (15.10.2014 22:33)
Uř mám dokonce i zaplaceno
Jen jsem nějak nepobrala, kdy bude ke stažení
38128) SestraTwilly (15.10.2014 22:32)
A Ema,pokračovanie Nabíjača je teraz na palmknihy o 30% lacnejšie,len do 19.10.Už si si to objednala? Ja áno!
38145) SestraTwilly (18.10.2014 12:32)
To by som radšej neskúšala....
nechcem skončiť na záchydke
A kúpila si si vtedy toho akciového Gabriela?