Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 1936   »

SestraTwilly

38145)  SestraTwilly (18.10.2014 12:32)

To by som radšej neskúšala....;-)nechcem skončiť na záchydke;-)
A kúpila si si vtedy toho akciového Gabriela?

HMR

38144)  HMR (18.10.2014 10:45)

zřejmě je třeba pít usilovněji...
na teplotu je nejlepší "svařené víno" s rumem... ale je to zabiják!

SestraTwilly

38143)  SestraTwilly (18.10.2014 10:32)

Aj teplotné výkyvy a asi aj málo pijeme... hoci ja som si dávala čaj s rozumom a aj tak to nepomohlo

HMR

38142)  HMR (18.10.2014 10:22)

no, k antibiotikům jsem ještě nedorazila /a doufám, že nedorazím/, ale jinak taky pokašlávám už čtrnáct dní... to jsou ty teplotní výkyvy!!!

SestraTwilly

38141)  SestraTwilly (18.10.2014 10:04)

Len aby sme zdravé boli...ja už som dva týždne chorá,beriem antibiotiká a furt sa neviem z toho dostať...:-(

HMR

38140)  HMR (18.10.2014 09:34)

:) :) :) ještě neházím flintu do žita...

SestraTwilly

38139)  SestraTwilly (18.10.2014 09:32)

Ja tam tuším nabehnem a...
Povedz v robote,že je to VEĽMI dôležité

HMR

38138)  HMR (18.10.2014 09:28)

ahoj, Kačí!
ne, nepodařilo, zatím to vypadá bledě... což mě štve!!!!

SestraTwilly

38137)  SestraTwilly (18.10.2014 09:25)

Ahoj Hani!!!:-)
Podarilo sa ti vymeniť smenu a prídeš?:-)

SestraTwilly

38135)  SestraTwilly (15.10.2014 22:39)

ahojko a pekné sny:)

SestraTwilly

38134)  SestraTwilly (15.10.2014 22:38)

nieeeeeeé!Trápim sa dosť v reálnom živote,čítanie chcem mať ako relax,zábavu, oddych a nie sa ešte aj tu trápiť...

emam

38133)  emam (15.10.2014 22:37)

To nás tedy pěkně napínají.
Jdu chrupkat. Dobrou noc

SestraTwilly

38132)  SestraTwilly (15.10.2014 22:36)

až v novembri...a po 20.októbri sa bude dať stiahnúť 30% eknihy.:)

emam

38131)  emam (15.10.2014 22:35)

A nejseš toho klasického a "žili šťastně navěky" už přesycená? O:)

emam

38130)  emam (15.10.2014 22:33)

Uř mám dokonce i zaplaceno
Jen jsem nějak nepobrala, kdy bude ke stažení

SestraTwilly

38129)  SestraTwilly (15.10.2014 22:33)

a ja nechcem koniec,ja chcem Bellu upírku :p

SestraTwilly

38128)  SestraTwilly (15.10.2014 22:32)

A Ema,pokračovanie Nabíjača je teraz na palmknihy o 30% lacnejšie,len do 19.10.Už si si to objednala? Ja áno!

emam

38127)  emam (15.10.2014 22:30)

Neboj, do konce už toho mnoho nezbývá

SestraTwilly

38126)  SestraTwilly (15.10.2014 22:28)

nemusíš prezrádzať,ale nenechaj ju už stárnuť chuderku...:p

«   1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse Jacob 1