


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441115×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
38223) emam (31.10.2014 22:55)
Až tak?
Ale něco je ve vzduchu. Moje nejnovější žačka mi odmítla tykat a přitom bude asi stejně stará...
38221) emam (31.10.2014 22:49)
My už to táhly od loňska? A já myslela, že jen od letošního září... No, hlavně jsme to dotáhly do konce a myslím, že se to povedlo. Kdyby Kate nebylo tak to nikdy nevyleze ven, ale mám pocit, že na ty spoluautořiny začínám být stará
38219) SestraTwilly (31.10.2014 22:46)
a Ema,vidím,že ste s Katkou nezaháľali a splnili sľub z minulého roka...
38218) Lipi4 (31.10.2014 22:44)
Čičí, vrabci si cvrdlikali, že 15. dorazíš?? tak se automaticky ptám... Chceš nějakou knížku z "naší edice"?
38216) SestraTwilly (31.10.2014 22:35)
No
,nedá sa povedať že ekcelujem...mám aj dobré duše,ktoré mi trošku pomohli.
Ale pravdu povediac,už mi niektoré veci trochu docvakávajú...takže na koniec bude zo mňa ešte možno aj PC expert
38214) emam (31.10.2014 22:27)
Jsou to rozjošníci, ale dnes si asi dali pauzu. Ufff
Takže excelu už ekceluješ?
Já o tobě nepochybovala
38211) emam (31.10.2014 22:18)
Tak to se divím, že ta má svišťátka tak rychle usnula... To ona s chutí straší vždycky ![]()
Hezký večer
38207) SestraTwilly (31.10.2014 21:41)
Áaale,trápim sa. Už som odovzdala prvú dištančnú úlohu...snáď to bude dobre
,a ak nie,tak dlabem na to. Teraz makám na druhej ![]()
38225) emam (31.10.2014 22:59)
To abych se sebou před srazem něco udělala. Třeba...