


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441118×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
38277) emam (20.11.2014 20:36)
A kdo je nevede? Víš co je na to nejlepší?
Už to bude rok, co z tebe vypadla nějaká veřejná písmenka
38276) HMR (20.11.2014 20:34)
nééééééééééé... bacily nebrat... ale jinak... ó moje komplexy, jak ráda vás mám...
38270) HMR (20.11.2014 19:10)
to by mě taky zajímalo...
bych myslela, že už jste snad všechny trefily domů...
38285) emam (20.11.2014 21:05)
A pak, že čáry a kouzla jsou předností HP
Ahoj Katuško