Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 1936   »

emam

38325)  emam (22.11.2014 20:39)

Zas mám mezery ve vzdělání... Co je to?

Bosorka

38324)  Bosorka (22.11.2014 20:27)

Jaká anarchie - budeme mít coven ;)

emam

38323)  emam (22.11.2014 20:08)

Nevím, jestli zrovna anarchie je vhodnější

Kate

38322)  Kate (22.11.2014 20:07)

Už bylo načase...

emam

38321)  emam (22.11.2014 19:45)

Chudák vládce, má po vládnutí:(

SestraTwilly

38320)  SestraTwilly (21.11.2014 22:03)

pridávam sa

Kate

38319)  Kate (21.11.2014 18:11)

Já taky!

Bosorka

38318)  Bosorka (21.11.2014 17:08)

Aro říkal...ať si to Aro umyje! Já mu teda budu odporovat klidně

HMR

38317)  HMR (20.11.2014 22:30)

jenom chvilkama...

emam

38316)  emam (20.11.2014 22:29)

A já myslela jak jsi emancipovaná

HMR

38315)  HMR (20.11.2014 22:28)

když mu se těžko odporuje...

emam

38314)  emam (20.11.2014 22:27)

Těm dlouhokabátníkům nevěř. Oni mají na špinavou práci "lidi"

HMR

38313)  HMR (20.11.2014 22:10)

mnó... Aro říkal...

SestraTwilly

38312)  SestraTwilly (20.11.2014 22:09)

aj mne by sa zišla upratovacia čata

emam

38311)  emam (20.11.2014 22:08)

Ááá, už tuším o čem je řeč. Koukám, že Hanička začala verbovat úklidovou četu :)

Bosorka

38310)  Bosorka (20.11.2014 22:06)

Haničko nádhera...ten zámek beru, ale okna nečistím

emam

38309)  emam (20.11.2014 22:01)

My už jsme si tak nějak zvykly, že ty s košťatama to maj nastavený trošku ináč :p

SestraTwilly

38308)  SestraTwilly (20.11.2014 21:55)

ahoj Bosorka

HMR

38307)  HMR (20.11.2014 21:55)

B, pořád nic?

Bosorka

38306)  Bosorka (20.11.2014 21:48)

Jsem to ale nevycválaná osoba - zdravím všechny

«   1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek