


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441077×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
38311) emam (20.11.2014 22:08)
Ááá, už tuším o čem je řeč. Koukám, že Hanička začala verbovat úklidovou četu
38309) emam (20.11.2014 22:01)
My už jsme si tak nějak zvykly, že ty s košťatama to maj nastavený trošku ináč
38325) emam (22.11.2014 20:39)
Zas mám mezery ve vzdělání... Co je to?