


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441027×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
38382) emam (31.12.2014 23:45)
A co čteš? Já se pokouším konečně dosat kapitolu, ale moc si nefandím
38380) SestraTwilly (31.12.2014 23:40)
Ahojte!!! Ako sa sláví? Sme doma,búchajú tu ako na fronte a ja si čítam...
38378) emam (31.12.2014 23:16)
ST, původně jsme chtěli slavit se Zemanem Na kometě, ale děti mají jiný názor
Julie, i tobě
a děkuji!
38376) julie (31.12.2014 22:19)
Ahojky koťátka, všem vám přeju, aby se vám v tom novém roce splnilo všechno, co si jenom dokážete představit.
38370) Kate (22.12.2014 23:57)
Kačí, jsi na webu s upíry a vlkodlaky a kdo ví, s čím ještě... Měla by ses bát.
38385) SestraTwilly (01.01.2015 00:24)
Všetkým prajem krásny a úspešný Nový rok