Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 1936   »

HMR

38425)  HMR (11.01.2015 18:29)

jj, drsně, ale zajímavě... tedy na první pohled... hraje tam Kendriková... tak proto...:)

Rowana

38424)  Rowana (11.01.2015 18:01)

Haničko, copak jsi to sem dala za video? Vypadá to dost drsně.

Lipi4

38422)  Lipi4 (10.01.2015 00:06)

Em, no jasně jak jinak by jsi chtěla vidět Fiftyho, jelikož je to týden po premiéře, tak je mozne, ze část holek na to znova nebudou chtít, tak budou čekat/kecat/schuzovat/opijet se/ atd. ve vhodném resttauracnim zařízení

leelee

38421)  leelee (09.01.2015 23:42)

em jak středočeskej kraj? zatím si se nehnula z Prahy

emam

38420)  emam (09.01.2015 23:36)

Heh! Ono je v tom i kino? To mi nějak nedocvaklo

Lipi4

38419)  Lipi4 (09.01.2015 23:18)

Holky, nechcete to hodit na FB jako událost???? Pokud bude datum odsouhlaseno i tam, tak hodí bratrovi do kina echo, ať můžeme mít dobra místa v kině.

emam

38418)  emam (09.01.2015 23:15)

Jsem pro, jen aby taky mohly ti za hranicemi středočeského kraje

leelee

38417)  leelee (09.01.2015 23:00)

21.2 vypadá dobře

Lipi4

38416)  Lipi4 (09.01.2015 20:49)

Bos, mam jen jednu a dneska jsme ji s Ondrou daly do rukou Ceske posty, tak jsem zvědavá :p
Row, pokud zvládnu půlku, tak budu šťastna

Co říkáte na Fiftyho-princův sraz 21.2. ?

PS: Princ je novy preklad (16.2.) od našeho dua Linfe, Hanetka

Rowana

38415)  Rowana (09.01.2015 16:56)

Ahoj vespolek. :)
Lipi, čtenářská výzva je zajímavá. Ale teda 52 knížek? Loni jsem jich přečetla možná tak 10. Možná. No, tak třeba že bych si tu čtenářskou výzvu stanovila jako svou pětiletku, ne?

Bosorka

38414)  Bosorka (08.01.2015 21:29)

Lipi a co moje knížky?

HMR

38413)  HMR (08.01.2015 00:10)

emam

38412)  emam (08.01.2015 00:07)

Já už tam taky lehce expandovala a nejspíš tam jednou všechny skončíme ;)
Dobrou

Lipi4

38411)  Lipi4 (08.01.2015 00:06)

No nic já odpadám ... dobrou nočku http://youtu.be/zU3472bvdHI

Lipi4

38410)  Lipi4 (08.01.2015 00:05)

Čtenářku určitě pisatelku spíš u sousedů na BHčku

emam

38409)  emam (08.01.2015 00:03)

To jako, že budeme mít novou čtenářku nebo přispěvatelku?

Lipi4

38408)  Lipi4 (08.01.2015 00:02)

Holt jsme moderní sbor ... jo a ukecala jsem jí dneska, že se podívá i sem a případně na nejbližší sraz

emam

38407)  emam (07.01.2015 23:56)

Co pod lavicí, ona četla v tebletu, kde má i noty. Ale já ji prokoukla, protože s takovým zaujetím se do not prostě nekouká

HMR

38406)  HMR (07.01.2015 23:53)

ono se dá ve sboru číst pod lavicí? když je vás tak málo?

«   1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still