


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441030×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
38422) Lipi4 (10.01.2015 00:06)
Em, no jasně jak jinak by jsi chtěla vidět Fiftyho
, jelikož je to týden po premiéře, tak je mozne, ze část holek na to znova nebudou chtít, tak budou čekat/kecat/schuzovat/opijet se/ atd. ve vhodném resttauracnim zařízení![]()
38419) Lipi4 (09.01.2015 23:18)
Holky, nechcete to hodit na FB jako událost????
Pokud bude datum odsouhlaseno i tam, tak hodí bratrovi do kina echo, ať můžeme mít dobra místa v kině.
38416) Lipi4 (09.01.2015 20:49)
Bos, mam jen jednu a dneska jsme ji s Ondrou daly do rukou Ceske posty, tak jsem zvědavá
Row, pokud zvládnu půlku, tak budu šťastna
Co říkáte na Fiftyho-princův sraz 21.2. ?
PS: Princ je novy preklad (16.2.) od našeho dua Linfe, Hanetka
38415) Rowana (09.01.2015 16:56)
Ahoj vespolek.
Lipi, čtenářská výzva je zajímavá. Ale teda 52 knížek?
Loni jsem jich přečetla možná tak 10. Možná. No, tak třeba že bych si tu čtenářskou výzvu stanovila jako svou pětiletku, ne?
38412) emam (08.01.2015 00:07)
Já už tam taky lehce expandovala a nejspíš tam jednou všechny skončíme
Dobrou
38408) Lipi4 (08.01.2015 00:02)
Holt jsme moderní sbor
... jo a ukecala jsem jí dneska, že se podívá i sem a případně na nejbližší sraz
38407) emam (07.01.2015 23:56)
Co pod lavicí, ona četla v tebletu, kde má i noty. Ale já ji prokoukla, protože s takovým zaujetím se do not prostě nekouká
38425) HMR (11.01.2015 18:29)
jj, drsně, ale zajímavě... tedy na první pohled... hraje tam Kendriková... tak proto...