


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440983×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
38502) leelee (08.02.2015 21:12)
sebekritika to je prevít
na moje "je to trapně jednoduchý"
často slyšim "si dělíš srandu?"
takže, ne nejlepší roky za sebu, ale nepozorovaně sis zvedla laťku víc než jí zvedli čenáři
38501) SestraTwilly (08.02.2015 21:12)
Ono sa nemá nič preháňať...ani so sebakritikou.A nechceš to nechať na posúdenie čitateľov?
Niekedy risk je zisk.
38499) HMR (08.02.2015 20:57)
taky... ale přiznávám, že mám asi nejlepší roky za sebou... i když něco vyplodím, není to ono...
38497) HMR (08.02.2015 20:52)
občas se prostě nechce a občas to prostě nejde... a když se ty dva důvody zkombinují...
38489) emam (08.02.2015 20:08)
myčka?
Ale je pravdou, že tchán je rád, když si zvládne uvařit čaj. Prostě jsem měla štěstí na generaci
38488) HMR (08.02.2015 20:02)
gratuluju, ale výjimka jen potvrzuje pravidlo, víme?
a kdo meje nádobí?
38505) emam (08.02.2015 21:20)
Na té laťce něco bude
Kolikrát si říkám, jak nějaké autorky může bavit psát to samé pořád dokola. I když... ne, slibuji, že už Alici nezabiju... (snad)