Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 1936   »

38545)  BJane (09.03.2015 16:51)

Hledám jednu povídku a nevím, jak se jmenuje. Edward i Bella jsou lidé. Bella (jako malá tuším zneužívaná nebo tak nějak) pracuje pro Jamese, se kterým spí. Do firmy přijde jamesův nevlastní bratr Edward ...
Kdybyste někdo věděl, budu ráda, když mi napíšete.

38544)  Mirus (02.03.2015 08:55)

Ha, tak jsem to našla sama:-) díky

38543)  Mirus (02.03.2015 08:17)

Můžu tu hodit do pléna jednu otázku? Nemůžu najít jednu povídku, resp. autorku, která píše o Arovi s Bellou. Nemyslím Soumračn úsvit. Děkuji za pomoc:-)

Lipi4

38542)  Lipi4 (01.03.2015 20:31)

Jidelna

Empress

38541)  Empress (01.03.2015 20:18)

Lipi4

38540)  Lipi4 (01.03.2015 20:04)

Tak za chvilku nám to na PrimaLOVE začíná a kdo bude s nami sledovat????

Lipi4

38539)  Lipi4 (27.02.2015 21:51)

Jeeee , ahojky ocicko

ireen

38538)  ireen (27.02.2015 20:44)

Po milionu lett sem mrknu a ...jak v jiny dimenzi ;-). Zdraviiiiim!

emam

38537)  emam (08.02.2015 23:11)

Eh, to jsem doufala, že jsem se tolik do jejich spárů nedostala
No, co nadělám :(
Dobrou

HMR

38536)  HMR (08.02.2015 23:10)

tahle teze se občas objevuje v amerických filmech... ale nikdy jsem ji nechápala...

emam

38535)  emam (08.02.2015 23:07)

leelee, to by ty ponožky nešly otočit?
Lipi, to jsem zvědavá jestli zbude čas i na písničky:)
Hani,už jsem ti někdy říkala, že nejvíc trápím ty co mám nejraději?

HMR

38534)  HMR (08.02.2015 22:30)

Em, ne, nevěděla...
ST, no jo no, ale jak se v tom má jeden orientovat?

Lipi4

38533)  Lipi4 (08.02.2015 22:29)

Taková šipková marmeláda z Chorvatska je výborná ... Teta uz si takhle hraje, jo?? Toho by se mohlo nekdy zneužít ...
Em, musím občas zvednout hlavu od Dějepisu a knizni výzvy, aby mi nehráblo

leelee

38532)  leelee (08.02.2015 22:25)

neni šípek jako šípek :D

Lipi zrovna včera jsem dvěma holčičkám vysvětlovala, že se teta nebude klouzat po parketách (ech to je tak, když počítám se sudenou podlahou v klubovně a hrábnu do šuplíku s teplejma ponožkama a vytáhnu ty s protiskluzovou úpravou)

emam

38531)  emam (08.02.2015 22:23)

Hleďme, Lipinka

emam

38530)  emam (08.02.2015 22:22)

A léčivý
Už jsem konečně viděla Za zvuků hudby a nemohla jsem si pomoct a přidala ještě jeden dokument o Marii. Věděla si, že byla za svobodná Kutcher(ová)? Zase naše krev

SestraTwilly

38529)  SestraTwilly (08.02.2015 22:21)

Hani áno,hovorí sa tomu reklama a kritiky ja čítam len po prečítaní knihy,aby som si porovnala svôj názor s inými.A niekedy ani to nie.

Lipi4

38528)  Lipi4 (08.02.2015 22:19)

Jeeee, tady se zase keca
Lee, bud rada, ze dětskou nepotřebuješ jinak by ti hrablo

HMR

38527)  HMR (08.02.2015 22:17)

šípek je moc hezký keř

emam

38526)  emam (08.02.2015 22:06)

Koukám, že ještě chvilku budu na tebe dneska reagovat a asi mě brzy pošleš k šípku :(

«   1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek