


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440905×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
38543) Mirus (02.03.2015 08:17)
Můžu tu hodit do pléna jednu otázku? Nemůžu najít jednu povídku, resp. autorku, která píše o Arovi s Bellou. Nemyslím Soumračn úsvit. Děkuji za pomoc![]()
38540) Lipi4 (01.03.2015 20:04)
Tak za chvilku nám to na PrimaLOVE začíná a kdo bude s nami sledovat????![]()
38537) emam (08.02.2015 23:11)
Eh, to jsem doufala, že jsem se tolik do jejich spárů nedostala
No, co nadělám
Dobrou
38536) HMR (08.02.2015 23:10)
tahle teze se občas objevuje v amerických filmech... ale nikdy jsem ji nechápala...
38535) emam (08.02.2015 23:07)
leelee, to by ty ponožky nešly otočit?
Lipi, to jsem zvědavá jestli zbude čas i na písničky
Hani,už jsem ti někdy říkala, že nejvíc trápím ty co mám nejraději?
38534) HMR (08.02.2015 22:30)
Em, ne, nevěděla...
ST, no jo no, ale jak se v tom má jeden orientovat?
38533) Lipi4 (08.02.2015 22:29)
Taková šipková marmeláda z Chorvatska je výborná
... Teta uz si takhle hraje, jo?? Toho by se mohlo nekdy zneužít
...
Em, musím občas zvednout hlavu od Dějepisu a knizni výzvy, aby mi nehráblo
38532) leelee (08.02.2015 22:25)
neni šípek jako šípek
Lipi zrovna včera jsem dvěma holčičkám vysvětlovala, že se teta nebude klouzat po parketách (ech to je tak, když počítám se sudenou podlahou v klubovně a hrábnu do šuplíku s teplejma ponožkama a vytáhnu ty s protiskluzovou úpravou)
38530) emam (08.02.2015 22:22)
A léčivý
Už jsem konečně viděla Za zvuků hudby a nemohla jsem si pomoct a přidala ještě jeden dokument o Marii. Věděla si, že byla za svobodná Kutcher(ová)? Zase naše krev
38529) SestraTwilly (08.02.2015 22:21)
Hani áno,hovorí sa tomu reklama a kritiky ja čítam len po prečítaní knihy,aby som si porovnala svôj názor s inými.A niekedy ani to nie.
38528) Lipi4 (08.02.2015 22:19)
Jeeee, tady se zase keca
Lee, bud rada, ze dětskou nepotřebuješ jinak by ti hrablo
38526) emam (08.02.2015 22:06)
Koukám, že ještě chvilku budu na tebe dneska reagovat a asi mě brzy pošleš k šípku
38545) BJane (09.03.2015 16:51)
Hledám jednu povídku a nevím, jak se jmenuje. Edward i Bella jsou lidé. Bella (jako malá tuším zneužívaná nebo tak nějak) pracuje pro Jamese, se kterým spí. Do firmy přijde jamesův nevlastní bratr Edward ...
Kdybyste někdo věděl, budu ráda, když mi napíšete.