


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440981×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
38522) HMR (08.02.2015 21:55)
Em, to je na mě?
čistotu stylistiky a pravopisu? logiku?
pravda je, že dneska se podle anotací těžko vybírá... ony ty anotace taky píší lidi, co tu knížku ani nečetly... a přijde mi, že spousta knih je slavná jen, protože se na ně udělaly dobré kritiky, ale bez nich by je tolik lidí ani nečetlo... a nekoupilo... že by propaganda? neviditelná ruka trhu?
38520) leelee (08.02.2015 21:53)
HMR jasný, netýká se to všech čtenářů a všech autorů (já v knihkupectví obvykle ty barevnější obálky míjím, někdy i bez znalosti obsahu)
38518) HMR (08.02.2015 21:42)
ST, o tom už jsme polemizovaly snad stokrát, jeden to napíše, ale někdo na to dá i peníze, aby to vyšlo... ale ti, co by to měli hlídat korektoři a editoři svou práci prostě nedělají... a překladech ani nemluvě...
38515) SestraTwilly (08.02.2015 21:39)
Lee o tom by som s tebou polemizovala.Pozri sa do nejakého kníchkupectva a dáš mi za pravdu,že latku na kvalitu nenastavujú čitatelia,ale spisovatelia samotní.
38512) HMR (08.02.2015 21:36)
přiznávám, že u některých věcí mám pocit, že mi klesá IQ... nejnovější trhák... podle kritik... Dobrou chuť! aneb Jak sníst svého manžela... rozhodně nedoporučuju!!!
38511) leelee (08.02.2015 21:34)
ST nevim, ale čtenářům laťka na kvalitu často stoupá pomaleji, než některým autorům
38510) HMR (08.02.2015 21:33)
to tvoje dočítání
nahlíženo tímto způsobem, mnó... ano, už jsem rozhodně četla větší slátaniny... ale to neznamená, že se chci postavit s nimi do jedné řady... jak tak o tom uvažuju, hele, Em, ono je to celkem urážlivé...
hele, Očičko!
38508) emam (08.02.2015 21:28)
No, popravdě řečeno se občas divím, co jsem jako čtenář schopná snést a navzdory kvalitě to dočtu. Takže, Hani, neboj - to dáme
38507) SestraTwilly (08.02.2015 21:24)
Lee,a ako ty vieš ako vysoko máme nastavenú latku my čitatelia?
38525) HMR (08.02.2015 22:03)
tohle je klasický román, jak si ho představuju... Když se vrátí hrdinové / James Mitchell a rozhodně se nedá tvrdit, že je to červená knihovna...
Em, že já vždycky něco řeknu, a pak mě to kousne do z*