


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440993×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
38484) HMR (08.02.2015 19:42)
no ano... u upírů je nutno předpokládat jistou míru inteligence, jinak se vysokého věku nedožijí...
38483) SestraTwilly (08.02.2015 19:29)
No áno,máš pravdu,že je samostatnejší upír.Ale zase na druhej strane keď začnú miznúť či už ľudia,alebo zvieratá,upúta to pozornosť a je problém
.Zapojí sa do toho polícia a FBI a detektívka je na svete.S vlkodlakom je to menej dramatické...zhltne večeru,pustí si telku a má vymaľované.
38482) HMR (08.02.2015 19:11)
Slobodu zvierat neznám, ale lidí je dost... když on je upír takříkajíc trochu víc samostatnej... na lov si chodí sám, ne? ale takovej vlkodlak dorazí z rachoty a mámo, kde je teplá večeře?
38481) SestraTwilly (08.02.2015 18:54)
Hani,zase na druhej strane zháňať krv upírovy,aj ked zvieraciu...ono Sloboda zvierat je nekomromisná tiež.
To si nenavyberáš
,naozaj.
38479) SestraTwilly (08.02.2015 16:35)
No,to je otázka hodná na zamyslenie sa
.Že by sme boli masochistický založené?
38478) emam (08.02.2015 16:06)
By mě zajímalo, jak je možné, že když všechny tak milujeme teplo, sluníčko a moře, tak proč čteme o dešti ve Forks a mužích se studenou kůží
38469) Lipi4 (31.01.2015 22:29)
Norsko, Svedsko, Island ??? Vždy me to tam táhlo... Asi jsem Viking
...
38467) Lipi4 (31.01.2015 22:08)
Mas pravdu do špatného ......ja se asi odstěhuji na sever
holt potřebuji zimu jako sul ![]()
38466) emam (31.01.2015 21:58)
O jaru sním už od podzimu a po Novém roce je to vždy nejhorší
Narodily jsme se prostě do špatného podnebí
38485) emam (08.02.2015 19:52)
Tak vám mám dojem, že to nakonec s pány (myslím tím mužskou lidskou populaci) nakonec nebude zas tak nejhorší
Zdravím dámy