


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441031×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
38403) emam (07.01.2015 23:37)
Tak to bych jí to čtení na zkouškách měla asi hezky zatrhnout
Ale jinak ji chápu
Já si ho vážně budu muset zase přečíst
38402) Lipi4 (07.01.2015 23:31)
No pokusím se sem hodit
očko častěji ...
Emi, musím Ti na Elu prásknout, že už se kouká, kde sehnat druhý díl Gabriela - je v tom až po uši, prý si vůbec neuvědomuje, co se dělo v pondělí na zkoušce
38399) Lipi4 (07.01.2015 23:25)
FB mě naštval
..... za poslední měsíc mi vůbec nezobrazoval zprávy a upozornění ... navíc mi totálně překopal moje nastvení viditelnosti příspěvků.... a 31.12. mi došla trpělivost ....
38397) Lipi4 (07.01.2015 23:22)
Zlato, já ale na FB nebyla už přes týden a v nejbližší době se tam vůbec nechystám
...
38395) emam (07.01.2015 23:17)
Lipinko, já vím, že to myslíš dobře, ale... Už jsem ti psala na FB
Možná jsem měla alespoň zvolit jiný nick
38394) HMR (07.01.2015 23:15)
mňau... ále já šla jenom tak kolem...
Lipi, dobrá práce
Em, no jo no, zlatí... už s tím nic nenaděláš... je to profláknuté...
38389) Lipi4 (07.01.2015 22:36)
A ještě jedna novinka týdne .. konečně jsem se dostala k tomu dodělat Youtube Nashiry ... tady je odkaz na tolik propagovaný květnový koncert, kam se některé místní duše přišli podívat
http://www.youtube.com/playlist?list=PLkTxCJLo4oBoirdDrGo0E2x7JrFUHBXd6
PS: zbytek koncertu bude později
, pokud se toho dožiju ![]()
38388) Lipi4 (07.01.2015 17:41)
Kuk, tak kdo letos půjde do knižní výzvy???
http://www.databazeknih.cz/blog/ctenarska-vyzva-2015-2991
38387) Rowana (01.01.2015 16:14)
Ahoj, přeji všechno nejlepší do nového roku. A ať se tu dočkáme spousty krásných nových povídek - a nebo pokračování těch starých, taky krásných a nedopsaných.
38405) emam (07.01.2015 23:41)
Tomu nevěím a ani ty ne