Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 1936   »

SestraTwilly

38345)  SestraTwilly (28.11.2014 21:07)

Ema podľahnem postupne.Začala som novú poviedku od Emress a chystám sa na ďaľšie;).Okrem toho mám tu aj na BH-čku rozčítané veci.Nedá sa všetko naraz.:p

emam

38344)  emam (28.11.2014 20:56)

Nějak se moc soukromí nedaří
Ale koukala jsem, že ani ty si některým novinkám nepodlehla

SestraTwilly

38343)  SestraTwilly (28.11.2014 20:47)

To ti robí nájazdy pri tak intímnej chvíľke?
Tak to máš ťažké

emam

38342)  emam (28.11.2014 20:42)

Pokud ti zrovna synátor nedělá nájezdy...

SestraTwilly

38341)  SestraTwilly (28.11.2014 20:41)

A čo my pracujúci:-)...ale Ema,treba mať na čítanie techniku. Využiť každú voľnú chvíľku ;-). Napr.cesta autobusom,prestávka v robote,škole...platí pre pracujúcich a školákov;-)...a samozrejme pri návšteve WC,tam určite nájdeš dokonalý kľud a podobne :-)

emam

38340)  emam (28.11.2014 20:10)

Tobě to prázdniny jistí, ale co my chudáci na mateřské dovolené

Kate

38339)  Kate (28.11.2014 20:01)

Přesně... :(

emam

38338)  emam (28.11.2014 20:00)

Takových novinek a není kdy je číst :(

Kate

38337)  Kate (22.11.2014 22:25)

Bos, obdaříš nás někdy nějakou povídkou? :) S čarodějnicko-upírsko-vlkodlačí tématikou? :)

emam

38336)  emam (22.11.2014 22:16)

Ty brďo! Vážně?! a kde se dnes nosí?

Bosorka

38335)  Bosorka (22.11.2014 22:14)

jak si přeješ....

emam

38334)  emam (22.11.2014 22:12)

a co rovnou brdavici samotnou, abych byla hezčí

Bosorka

38333)  Bosorka (22.11.2014 22:08)

Ale no tak Emam nezávid...budeš-li hodná, dostaneš razítko s bradavicí

emam

38332)  emam (22.11.2014 22:07)

Se jí to na studiích machruje :p

Kate

38331)  Kate (22.11.2014 22:06)

Bos, děkuji! ;)

Kate

38330)  Kate (22.11.2014 22:05)

Ahoj, Katí. To víš no...
Em, rozšiřování slovní zásoby není k zahození. ;)

Bosorka

38329)  Bosorka (22.11.2014 22:04)

A KAte dostává jedničku s velkým kocourem ;)

emam

38328)  emam (22.11.2014 22:04)

Voni na mě s angličtinou a já si lámu hlavu se státoprávní teorií

SestraTwilly

38327)  SestraTwilly (22.11.2014 21:47)

Kati,ty máš teda vedomosti.

Kate

38326)  Kate (22.11.2014 21:28)

Em, to je klan. :)

«   1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek