


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441071×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
38344) emam (28.11.2014 20:56)
Nějak se moc soukromí nedaří
Ale koukala jsem, že ani ty si některým novinkám nepodlehla
38341) SestraTwilly (28.11.2014 20:41)
A čo my pracujúci
...ale Ema,treba mať na čítanie techniku. Využiť každú voľnú chvíľku
. Napr.cesta autobusom,prestávka v robote,škole...platí pre pracujúcich a školákov
...a samozrejme pri návšteve WC,tam určite nájdeš dokonalý kľud a podobne ![]()
38337) Kate (22.11.2014 22:25)
Bos, obdaříš nás někdy nějakou povídkou?
S čarodějnicko-upírsko-vlkodlačí tématikou?
38333) Bosorka (22.11.2014 22:08)
Ale no tak Emam nezávid...budeš-li hodná, dostaneš razítko s bradavicí
38330) Kate (22.11.2014 22:05)
Ahoj, Katí.
To víš no...
Em, rozšiřování slovní zásoby není k zahození. ![]()
38345) SestraTwilly (28.11.2014 21:07)
Ema podľahnem postupne.Začala som novú poviedku od Emress a chystám sa na ďaľšie
.Okrem toho mám tu aj na BH-čku rozčítané veci.Nedá sa všetko naraz.