Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 1936   »

Empress

38265)  Empress (15.11.2014 00:35)

Baby, užite si to tam a veľmi sa neopite!!! Ja vám budem ticho závidieť a tešiť sa na „reportáž“

HMR

38264)  HMR (14.11.2014 23:39)

děkuji

SestraTwilly

38263)  SestraTwilly (14.11.2014 23:10)

dobre,potom vyhlásime celoštátne pátranie

HMR

38262)  HMR (14.11.2014 22:50)

kdybych se ztratila, cinknu...

SestraTwilly

38261)  SestraTwilly (14.11.2014 22:40)

takže nepotrebuješ doprovod? Trafíš aj sama?:)

HMR

38260)  HMR (14.11.2014 22:32)

no uvidíme...
ST, zatím nevím, jak to stihnu, takže se asi uvidíme až tam...

leelee

38259)  leelee (14.11.2014 22:04)

nás tam bude :D

SestraTwilly

38258)  SestraTwilly (14.11.2014 21:23)

ahoj Hani!!!;)
Tak ako sa dohodneme na zajtra.:)

HMR

38257)  HMR (14.11.2014 19:51)

vážně??? jsi si jistá?

Bosorka

38256)  Bosorka (14.11.2014 19:46)

ehm já tam taky budu

HMR

38255)  HMR (14.11.2014 19:32)

jo????

Bosorka

38254)  Bosorka (14.11.2014 19:06)

I já se těším

HMR

38253)  HMR (14.11.2014 18:26)

tady je někdo natěšenej...

Lipi4

38252)  Lipi4 (12.11.2014 23:18)

Tak už se jen 3x vyspíme a je tu KNIHOBRANÍ

Wicca

38251)  Wicca (12.11.2014 09:01)

Ahoj holky, dneska jsem ve škole zjistila, že mám mít na zítra vypravování (pohádku) na téma: Proč je moře slané nebo Proč je v noci tma. :) Nenapadá vás jako zkušené spisovatelky jak ho napsat? V hlavě mám úplně vymeteno... :D

38250)  dominika (09.11.2014 17:55)

ahojte prosím vás mohli by ste mi poradiť nejakú poviedku Aro+Bella? okrem Je krásně hříšný lebo tú som už čítala. Vopred ďakujem :)

SestraTwilly

38249)  SestraTwilly (08.11.2014 22:48)

vínečko bílé... ,poprípade červené:)

HMR

38248)  HMR (08.11.2014 22:28)

gratuluju
hm... a co budeš pít?

SestraTwilly

38247)  SestraTwilly (08.11.2014 22:04)

pf...ja tam nejdem piť čaj...

SestraTwilly

38246)  SestraTwilly (08.11.2014 22:03)

Už som v poriadku,dúfam,že to tak aj ostane. A v piatok som úspešne absolvovala exel Už to mám z krku!!!

«   1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek