


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441129×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
38260) HMR (14.11.2014 22:32)
no uvidíme...
ST, zatím nevím, jak to stihnu, takže se asi uvidíme až tam...
38251) Wicca (12.11.2014 09:01)
Ahoj holky, dneska jsem ve škole zjistila, že mám mít na zítra vypravování (pohádku) na téma: Proč je moře slané nebo Proč je v noci tma.
Nenapadá vás jako zkušené spisovatelky jak ho napsat? V hlavě mám úplně vymeteno... ![]()
38250) dominika (09.11.2014 17:55)
ahojte prosím vás mohli by ste mi poradiť nejakú poviedku Aro+Bella? okrem Je krásně hříšný lebo tú som už čítala. Vopred ďakujem ![]()
38246) SestraTwilly (08.11.2014 22:03)
Už som v poriadku,dúfam,že to tak aj ostane.
A v piatok som úspešne absolvovala exel
Už to mám z krku!!!
38265) Empress (15.11.2014 00:35)
Baby, užite si to tam a veľmi sa neopite!!!
Ja vám budem ticho závidieť a tešiť sa na „reportáž“