Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 1936   »

SestraTwilly

38445)  SestraTwilly (30.01.2015 21:45)

Nás zase zavalil sneh a nebola som dnes ani v robote,pre nefungujúcu dopravu...takže ja som pomerne svieža

emam

38444)  emam (30.01.2015 21:37)

Tlak tě položil? Já sice ještě dýchám, ale mám pocit, že mozek odešel kamsi do neznáma

Lipi4

38443)  Lipi4 (30.01.2015 21:35)

Ja už jsem se lekla, že vás ten tlak, co lita uvěznil v poloze v leže, jako moji maličkost ... Tak jak se bojíte? Vlastně máte???

SestraTwilly

38442)  SestraTwilly (30.01.2015 21:33)

S tebou nie Ema.V jednote je sila.

emam

38441)  emam (30.01.2015 21:31)

Katuško, bojíš se?

SestraTwilly

38440)  SestraTwilly (30.01.2015 21:15)

My sa neflákame .Len je tu pusto ako na starom hrade

Lipi4

38439)  Lipi4 (30.01.2015 21:07)

Holky, kde se flakate?????

Lipi4

38438)  Lipi4 (22.01.2015 21:57)

Já věděla, že jsem se zapomněla na tohle zeptat

Linfe

38437)  Linfe (22.01.2015 18:17)

Ne, Nathaniel neni FF, Nathaniel je kategorie sama pro sebe, to se musi precist :-D Na vlastní nebezpečí...:D

Lipi4

38436)  Lipi4 (19.01.2015 23:07)

Abych pravdu řekla, tak vůbec nevím ... ve čtvrtek se uvidím s Linfe, tak se zeptám

emam

38435)  emam (19.01.2015 23:03)

Lipi, Nathaniel je taky původně FF?

emam

38434)  emam (19.01.2015 23:01)

Číča stávkuje? :(

Lipi4

38433)  Lipi4 (19.01.2015 20:19)

Ty nedorazis?????

HMR

38432)  HMR (19.01.2015 18:17)

koukám, že holky to rozjely ve velkém...
tak se nezapomeňte chovat slušně... jasné!!!

Lipi4

38431)  Lipi4 (19.01.2015 16:57)

Tk jsem právě zjistila, že se budou křtít dvě knihy (http://www.xyz-knihy.cz/milostne-pletky-nathaniela-p/ ) a to nejen Princ, ale i Milostné pletky Nathaniela P., které by měli vyjít za dva dny ... opět od našeho překladatelského dua

Lipi4

38430)  Lipi4 (18.01.2015 22:48)

Menší změna ještě, jelikož naše překladatelka Fiftyho tento termín nemůže, tak se akce o týden posouvá na 28.2. ..... Bohužel se ozvala az po oznámení akce.... Kdo nebude chtít jit do kina, tak bude moci na nás čekat v restauračním zařízení, které je ještě ve výběrovém řízení ... Bližší info snad během týdne .... Pokusím se holky ukecat, ať to hodí i sem jako článek.... Knížky opět budu objednávat, což me nejspíš donutí se opět na chvíli donutí k používání FB

SestraTwilly

38429)  SestraTwilly (18.01.2015 21:43)

veľmi sa teším

emam

38428)  emam (18.01.2015 21:04)

Lipinko Nebo vlastně spíš Hanetko a Linfe

Lipi4

38427)  Lipi4 (17.01.2015 19:28)

Zapište si do diářu 21.2. Sraz Prince Fiftyho ... u příležitosti vydání překladu knihy Princ http://www.martinus.cz/?uItem=196775 a příchodu Fiftyho do kin. .. kino by mělo začínat mezi 15-16.

emam

38426)  emam (11.01.2015 19:07)

Tak tenhle film bych i chtěla vidět

«   1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella