


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441032×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
38444) emam (30.01.2015 21:37)
Tlak tě položil?
Já sice ještě dýchám, ale mám pocit, že mozek odešel kamsi do neznáma
38443) Lipi4 (30.01.2015 21:35)
Ja už jsem se lekla, že vás ten tlak, co lita uvěznil v poloze v leže, jako moji maličkost ... Tak jak se bojíte? Vlastně máte???
38437) Linfe (22.01.2015 18:17)
Ne, Nathaniel neni FF, Nathaniel je kategorie sama pro sebe, to se musi precist
Na vlastní nebezpečí...
38436) Lipi4 (19.01.2015 23:07)
Abych pravdu řekla, tak vůbec nevím ... ve čtvrtek se uvidím s Linfe, tak se zeptám
38432) HMR (19.01.2015 18:17)
koukám, že holky to rozjely ve velkém...
tak se nezapomeňte chovat slušně... jasné!!!
38431) Lipi4 (19.01.2015 16:57)
Tk jsem právě zjistila, že se budou křtít dvě knihy (http://www.xyz-knihy.cz/milostne-pletky-nathaniela-p/ ) a to nejen Princ, ale i Milostné pletky Nathaniela P., které by měli vyjít za dva dny
... opět od našeho překladatelského dua
38430) Lipi4 (18.01.2015 22:48)
Menší změna ještě, jelikož naše překladatelka Fiftyho tento termín nemůže, tak se akce o týden posouvá na 28.2. ..... Bohužel se ozvala az po oznámení akce.... Kdo nebude chtít jit do kina, tak bude moci na nás čekat v restauračním zařízení, které je ještě ve výběrovém řízení ... Bližší info snad během týdne .... Pokusím se holky ukecat, ať to hodí i sem jako článek.... Knížky opět budu objednávat, což me nejspíš donutí se opět na chvíli donutí k používání FB
38427) Lipi4 (17.01.2015 19:28)
Zapište si do diářu 21.2. Sraz Prince Fiftyho
... u příležitosti vydání překladu knihy Princ http://www.martinus.cz/?uItem=196775 a příchodu Fiftyho do kin. .. kino by mělo začínat mezi 15-16.
38445) SestraTwilly (30.01.2015 21:45)
Nás zase zavalil sneh a nebola som dnes ani v robote,pre nefungujúcu dopravu...takže ja som pomerne svieža