Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... 1936   »

SestraTwilly

38045)  SestraTwilly (17.09.2014 23:23)

Ja viem a vážim si ťa za to.

emam

38044)  emam (17.09.2014 23:22)

Však já se snažím;)

SestraTwilly

38043)  SestraTwilly (17.09.2014 23:15)

Ema,to teda musíš dokončiť!!! A aj Katka a aj iný tu majú veci rozpísané!!!

emam

38042)  emam (17.09.2014 23:12)

Vy mě děsíte. Zázrak Já vím, že vše jednou končí, ale ještě bych ráda cosi dokončila:(

Lipi4

38041)  Lipi4 (17.09.2014 23:11)

ST, je úspěch, že tak dlouho funguje po uvedení posledního filmu, já beru každý den jako zázrak

Lipi4

38040)  Lipi4 (17.09.2014 23:08)

a právě jsem taky zjistila, že jsem si špatně zapsala datum, takže buď sraz nebo cesta do Blavy na knižní veletrh se školou ... je vidět, že začínám rezavět

Lipi4

38039)  Lipi4 (17.09.2014 23:07)

ST, to není konec světa, jen nedostatek času :p ... jedu na několika frontách - já si spíš pamatuju, kdy jdu do školy a kdy je Martin v práci (kvůli hlídání), takže mi teď asi občas něco uteče .... ..

SestraTwilly

38038)  SestraTwilly (17.09.2014 23:04)

mám pocit,že sa tento web pomaly ale iste uspáva...čo je škoda podľa mňa.

emam

38037)  emam (17.09.2014 23:02)

Nebraska ji udělala, aby pomohla Linfe. No, holky, já se v tom taky místy ztrácím

SestraTwilly

38036)  SestraTwilly (17.09.2014 22:57)

no keď už ani ty Lipi nie si informovaná...tak to je teda už koniec sveta

Lipi4

38035)  Lipi4 (17.09.2014 22:52)

Ahojky zlato, ona byla nějaká anketa?? mě se 8.11. líbilo víc (týden potom, už bych asi nemohla):p

SestraTwilly

38034)  SestraTwilly (17.09.2014 22:45)

už som si to pozrela...ale mohlo sa to dať aj sem

emam

38033)  emam (17.09.2014 22:38)

Všechno je teď tam. Ani neví jestli to nakone holky dají i sem

Kate

38032)  Kate (17.09.2014 22:37)

Dobrou noc

emam

38031)  emam (17.09.2014 22:36)

https://www.facebook.com/events/623298461122972/?ref=br_rs

SestraTwilly

38030)  SestraTwilly (17.09.2014 22:33)

a kde bola tá anketa? Kde sa hlasovalo?

SestraTwilly

38029)  SestraTwilly (17.09.2014 22:32)

a prečo sa tu niečo nenapíše? Mala by sa dať nejaká upútavka.

emam

38028)  emam (17.09.2014 22:28)

hoj Lipi Takže anketa o termínu je už uzavřená?

Kate

38027)  Kate (17.09.2014 22:27)

Katuško!

Lipi4

38026)  Lipi4 (17.09.2014 22:27)

8.11. 2015 v tradiční čas (15:00) ... místo bude známo až v říjnu, podle počtu lidí

«   1 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek