


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441286×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
38043) SestraTwilly (17.09.2014 23:15)
Ema,to teda musíš dokončiť!!! A aj Katka a aj iný tu majú veci rozpísané!!!
38042) emam (17.09.2014 23:12)
Vy mě děsíte. Zázrak
Já vím, že vše jednou končí, ale ještě bych ráda cosi dokončila
38041) Lipi4 (17.09.2014 23:11)
ST, je úspěch, že tak dlouho funguje po uvedení posledního filmu, já beru každý den jako zázrak
38040) Lipi4 (17.09.2014 23:08)
a právě jsem taky zjistila, že jsem si špatně zapsala datum, takže buď sraz nebo cesta do Blavy na knižní veletrh se školou
... je vidět, že začínám rezavět
38039) Lipi4 (17.09.2014 23:07)
ST, to není konec světa, jen nedostatek času
... jedu na několika frontách
- já si spíš pamatuju, kdy jdu do školy a kdy je Martin v práci (kvůli hlídání), takže mi teď asi občas něco uteče .... ..
38038) SestraTwilly (17.09.2014 23:04)
mám pocit,že sa tento web pomaly ale iste uspáva...čo je škoda podľa mňa.
38037) emam (17.09.2014 23:02)
Nebraska ji udělala, aby pomohla Linfe. No, holky, já se v tom taky místy ztrácím
38036) SestraTwilly (17.09.2014 22:57)
no keď už ani ty Lipi nie si informovaná...tak to je teda už koniec sveta
38035) Lipi4 (17.09.2014 22:52)
Ahojky zlato, ona byla nějaká anketa??
mě se 8.11. líbilo víc (týden potom, už bych asi nemohla)
38029) SestraTwilly (17.09.2014 22:32)
a prečo sa tu niečo nenapíše? Mala by sa dať nejaká upútavka.
38026) Lipi4 (17.09.2014 22:27)
8.11. 2015 v tradiční čas (15:00) ... místo bude známo až v říjnu, podle počtu lidí
38045) SestraTwilly (17.09.2014 23:23)
Ja viem a vážim si ťa za to.