Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 1936   »

SestraTwilly

37985)  SestraTwilly (14.09.2014 21:51)

Lee si na rande,že áno.;)

SestraTwilly

37984)  SestraTwilly (14.09.2014 21:50)

tak už sa teším,čo vytvoríte dievčatá.;)

emam

37983)  emam (14.09.2014 21:50)

Leelee, povídej! Přeháněj!

leelee

37982)  leelee (14.09.2014 21:49)

koukám že bych neměla hlásit kde se flákám

emam

37981)  emam (14.09.2014 21:48)

Kate - To by mě zajímalo, co si hlavně pamatuješ?
Katuško, romantika... Snad se mi tam taky vejde

Kate

37980)  Kate (14.09.2014 21:47)

Katí, pokud to bude spoluautořina s mou maličkostí, trochu té romantiky si neodpustím. ;)

SestraTwilly

37979)  SestraTwilly (14.09.2014 21:39)

no trochu strachu neuškodí a keď do toho pridáš špetku romantiky,tak to bude ok.

Kate

37978)  Kate (14.09.2014 21:39)

Em, vážně jsi mi o tom něco říkala?! Pamatuju si různý věci, ale tohle zrovna ne.

emam

37977)  emam (14.09.2014 21:34)

Kate, už jsem ti o tom nápadu trochu říkala, když si byla u nás. Pamatiješ? ;)
Katuško, jseš si jistá, že se chceš tolik bát? Mě stačila ta novinka, co jsem dala na BH, a bylo mi z toho úzko dostatečně

SestraTwilly

37976)  SestraTwilly (14.09.2014 21:26)

áno,áno,áno Ema...my chceme poriadny horor,aby sme sa báli,pod perinu sa schovávali a vlasy nám dupkom stávali :D

Kate

37975)  Kate (14.09.2014 21:26)

Emí, pokud bys měla před 31. říjnem chuť na spoluautořinu, víš, kde mě najdeš. ;)
Katí, Bosorka má ráda čarodějnice neboli Valpuržinu noc - 30. dubna. ;)

emam

37974)  emam (14.09.2014 21:24)

Já mám jeden takový ne zrovna ucelený nápad a svých jiných vejšplechtů požehnaně. Ale konec října, kalo! to bychom mohly dát

kala

37973)  kala (14.09.2014 21:21)

31.říjen... neprovokuj, Emam, chci dodělat ten vánoční příběh, co jsem loni rozepsala

emam

37972)  emam (14.09.2014 21:18)

Kurník, kdypak je zas ten heloween, abychom stihli sesmolit nějaký ten "horůrek"

SestraTwilly

37971)  SestraTwilly (14.09.2014 21:16)

Bosorka ho musí milovať.

kala

37970)  kala (14.09.2014 21:15)

Prd Americký... ale keltský ... http://cs.wikipedia.org/wiki/Samhain
Kostýmy a sladkosti nesnáším , ale dýni dlabu

Kate

37969)  Kate (14.09.2014 21:10)

Dýně? Halloween? Ale fuj... americký svátky. ;)

emam

37968)  emam (14.09.2014 21:09)

Jak vypadá sluníčko sedmitečné bych ještě tučila
Kalo, já evím jaká jsou pravidla smajlíkové přebíjené - jestli jde jen o počet emoticonů nebo i o jejich význam. Mlžeme vymyslet strategii

kala

37967)  kala (14.09.2014 21:07)

Emam, takhle je to lepší ;)
Slunce nevadí, ideální doba na psaní temných kapitol...
Asi půjdu sehnat zítra dýni ;)

SestraTwilly

37966)  SestraTwilly (14.09.2014 20:53)


To počasie ma doslova ničí.Už si ani nepamätám,ako vyzerá slnko.

«   1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek