


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441292×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37981) emam (14.09.2014 21:48)
Kate - To by mě zajímalo, co si hlavně pamatuješ?
Katuško, romantika... Snad se mi tam taky vejde
37980) Kate (14.09.2014 21:47)
Katí, pokud to bude spoluautořina s mou maličkostí, trochu té romantiky si neodpustím. ![]()
37979) SestraTwilly (14.09.2014 21:39)
no trochu strachu neuškodí a keď do toho pridáš špetku romantiky,tak to bude ok.
37978) Kate (14.09.2014 21:39)
Em, vážně jsi mi o tom něco říkala?!
Pamatuju si různý věci, ale tohle zrovna ne.
37977) emam (14.09.2014 21:34)
Kate, už jsem ti o tom nápadu trochu říkala, když si byla u nás. Pamatiješ?
Katuško, jseš si jistá, že se chceš tolik bát? Mě stačila ta novinka, co jsem dala na BH, a bylo mi z toho úzko dostatečně
37976) SestraTwilly (14.09.2014 21:26)
áno,áno,áno Ema...my chceme poriadny horor,aby sme sa báli,pod perinu sa schovávali a vlasy nám dupkom stávali
37975) Kate (14.09.2014 21:26)
Emí, pokud bys měla před 31. říjnem chuť na spoluautořinu, víš, kde mě najdeš. ![]()
Katí, Bosorka má ráda čarodějnice neboli Valpuržinu noc - 30. dubna. ![]()
37974) emam (14.09.2014 21:24)
Já mám jeden takový ne zrovna ucelený nápad a svých jiných vejšplechtů požehnaně. Ale konec října, kalo! to bychom mohly dát
37973) kala (14.09.2014 21:21)
31.říjen... neprovokuj, Emam, chci dodělat ten vánoční příběh, co jsem loni rozepsala
37972) emam (14.09.2014 21:18)
Kurník, kdypak je zas ten heloween, abychom stihli sesmolit nějaký ten "horůrek"
37970) kala (14.09.2014 21:15)
Prd Americký... ale keltský ... http://cs.wikipedia.org/wiki/Samhain
Kostýmy a sladkosti nesnáším
, ale dýni dlabu
37968) emam (14.09.2014 21:09)
Jak vypadá sluníčko sedmitečné bych ještě tučila
Kalo, já evím jaká jsou pravidla smajlíkové přebíjené - jestli jde jen o počet emoticonů nebo i o jejich význam. Mlžeme vymyslet strategii
37967) kala (14.09.2014 21:07)
Emam, takhle je to lepší
Slunce nevadí, ideální doba na psaní temných kapitol...
Asi půjdu sehnat zítra dýni
37966) SestraTwilly (14.09.2014 20:53)
To počasie ma doslova ničí.Už si ani nepamätám,ako vyzerá slnko.
37985) SestraTwilly (14.09.2014 21:51)
Lee si na rande,že áno.