


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441333×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37904) emam (09.09.2014 21:15)
kalo, já se nezlobím. Tak nějak mám svých restů dost díky podlehnutí brakové literatuře
Ale už mám dočteno, tak snad zase naberu dech
37898) emam (09.09.2014 21:10)
Ahoj kalo
SRK pro mě dosud byla skratka jména herce Shahrukh Khana
V první chvíli mě až zaskočilo, proč ho sem motáš
TAk koukám, že novinky budou
37897) kala (09.09.2014 21:09)
Omlouvám se, nestíhám ![]()
Ale za dnešek mám malé + ... tedy jak se to vezme.
Hlásím hotovou druhou kapitolu SRK a nevyžehlené prádlo.
Hezký večer všem
37893) emam (09.09.2014 21:04)
Em, tzn, že bude tady lítat víc vlčích chlupů?
To abychom honem přidali trochu upířího průvanu
37892) Empress (09.09.2014 21:03)
Tak my sme sa už konečne po sťahovaní ako tak zabývali, aj so školou sa zosúladili, tak to so mnou už bude hádam lepšie
37888) emam (09.09.2014 20:56)
Divný pocit z FFka?
Holkyyy!
![]()
Se školní kapelou na základce jsme zpívali takovou písničku: "Času je málo - kolem nás - všechno žene se dál..." Ale FFko zůstává!
37887) SestraTwilly (09.09.2014 20:47)
Ahojte
Ja sa bojím už dlhší čas
Chvíľami mám pocit,že web zamrzol...
37905) Kate (09.09.2014 21:18)
Haničko? Proč pořád:
A nepíšeš?
Jestli se uvidíme v Praze, tak bych si měla připravit nějakou přemlouvací řeč...
Myslím, že by mi s tím některé z nás rády pomohly. 