Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... 1936   »

Kate

37905)  Kate (09.09.2014 21:18)

Haničko? Proč pořád: A nepíšeš? Jestli se uvidíme v Praze, tak bych si měla připravit nějakou přemlouvací řeč... Myslím, že by mi s tím některé z nás rády pomohly. ;)

emam

37904)  emam (09.09.2014 21:15)

kalo, já se nezlobím. Tak nějak mám svých restů dost díky podlehnutí brakové literatuře Ale už mám dočteno, tak snad zase naberu dech

kala

37903)  kala (09.09.2014 21:14)

Emam, pro tebe nic nového zatím nemám , promiň...

Empress

37902)  Empress (09.09.2014 21:13)

Jedny vlčie chlpy dnes pridané a začína sa pracovať na ďalších

Kate

37901)  Kate (09.09.2014 21:13)

Ahoj, všichni. :)
Kalo, těším se.

Kate

37900)  Kate (09.09.2014 21:11)

Jeden upíří průvan přidán. ;)

HMR

37899)  HMR (09.09.2014 21:11)

prádlo počká...
Em,

emam

37898)  emam (09.09.2014 21:10)

Ahoj kalo
SRK pro mě dosud byla skratka jména herce Shahrukh Khana :D V první chvíli mě až zaskočilo, proč ho sem motáš
TAk koukám, že novinky budou

kala

37897)  kala (09.09.2014 21:09)

Omlouvám se, nestíhám
Ale za dnešek mám malé + ... tedy jak se to vezme.
Hlásím hotovou druhou kapitolu SRK a nevyžehlené prádlo. ;)
Hezký večer všem

emam

37896)  emam (09.09.2014 21:08)

Taky myslím, viď Číčo

Empress

37895)  Empress (09.09.2014 21:07)

Veru šup, písať a pridávať treba

Empress

37894)  Empress (09.09.2014 21:06)

Dnes som na tom začala po „100 rokoch“ zase pracovať B)

emam

37893)  emam (09.09.2014 21:04)

Em, tzn, že bude tady lítat víc vlčích chlupů? To abychom honem přidali trochu upířího průvanu ;)

Empress

37892)  Empress (09.09.2014 21:03)

Tak my sme sa už konečne po sťahovaní ako tak zabývali, aj so školou sa zosúladili, tak to so mnou už bude hádam lepšie

Kate

37891)  Kate (09.09.2014 21:02)

Taky jsem se před pár týdny začala bát a pocit stále přetrvává...

emam

37890)  emam (09.09.2014 21:00)

Jak to s tím souvisí?

HMR

37889)  HMR (09.09.2014 20:58)

a to je venku 23 stupňů...

emam

37888)  emam (09.09.2014 20:56)

Divný pocit z FFka?
Holkyyy!
Se školní kapelou na základce jsme zpívali takovou písničku: "Času je málo - kolem nás - všechno žene se dál..." Ale FFko zůstává!

SestraTwilly

37887)  SestraTwilly (09.09.2014 20:47)

Ahojte:) Ja sa bojím už dlhší čas
Chvíľami mám pocit,že web zamrzol...

Empress

37886)  Empress (09.09.2014 20:30)

HelloB)
Hlásim, že žijem, ale je tak málo času

«   1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek