


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441330×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37944) leelee (09.09.2014 22:15)
na druhou stranu nemusí si lámat hlavu se zpovědní tajemstvím a všechno z okolí ví
37943) emam (09.09.2014 22:12)
Objednáno, zaplaceno a už je stáhnout - můj první nákup e-knihy
ll, to není ojedinělé. Pamatuju se nějaký americký seriál, kde to použili taky, jen si nemůžu vzpoměnout na název. Pravou rukou knězi byla škovná mladá řádová sestra Stephany
37941) emam (09.09.2014 22:05)
Don Tonino byl taky kněz a detektiv, akorát to byla zároveň italská komedie
37939) HMR (09.09.2014 21:54)
ne, není... tohle je anglická detektivka http://cs.wikipedia.org/wiki/Gilbert_Keith_Chesterton
ST, 99,- za kus? to je dobré...
37938) SestraTwilly (09.09.2014 21:53)
dievčatá ereading cz má Gabriela,všetky diely,kus za 99čes.korún...ale sú to eknihy.Cena je naozaj viac ako dobrá.
Len tento týždeň!
37937) emam (09.09.2014 21:51)
KAtuško, jídlo a umění jde ruku v ruce, protože bez obojího nejde být
37936) emam (09.09.2014 21:50)
Takže název už máme...
Hani, to neznám. Ale kdysi jsem sledovala na Premiéře TV Dona Tonina. NEní to třeba něco podobného?
37935) HMR (09.09.2014 21:48)
pouze v sebeobraně... geniální!!!
mimochodem dneska začíná http://www.csfd.cz/film/339674-otec-brown/ ČT1 9.9.2014 23:30 nevím, jaké to bude, ale knížku jsem milovala..
37934) Kate (09.09.2014 21:48)
Tanec? Možná...
Ale zpěv... Když to bude se sborem spievajúcich ff spisovateliek a čitateliek, kde se ztratím v davu...
37932) Empress (09.09.2014 21:46)
Ja ale trpím naozajstným hudobným hluchom
Naposledy som v spoločnosti spievala, keď sme s kamarátkami chodievali na chaty a tam založili skupinu „The Pazvuky“
37931) emam (09.09.2014 21:45)
Em, to není tím jestli to umíš nebo ne, mě to děti taky zakazují
ll, co pečeš?
37930) SestraTwilly (09.09.2014 21:45)
zbor falošne spievajúcich ff spisovateliek a čitateliek...to znie zaujímavo...pod vedením skúsenej dirigentky Emy
37927) emam (09.09.2014 21:43)
Vedla jsem kurzy pro nezpěváky, věřte mi, to zvládnete
HAnička by takové vízvě snad už konečně nemohla dát košem!
37945) emam (09.09.2014 22:30)
Myslím, že tak jednoduché to zas není
Lipi nikde? To je zvláštní
Loučím se a mířím do hajan. Dobrou noc