Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... 1936   »

emam

37945)  emam (09.09.2014 22:30)

Myslím, že tak jednoduché to zas není
Lipi nikde? To je zvláštní
Loučím se a mířím do hajan. Dobrou noc

leelee

37944)  leelee (09.09.2014 22:15)

na druhou stranu nemusí si lámat hlavu se zpovědní tajemstvím a všechno z okolí ví

emam

37943)  emam (09.09.2014 22:12)

Objednáno, zaplaceno a už je stáhnout - můj první nákup e-knihy
ll, to není ojedinělé. Pamatuju se nějaký americký seriál, kde to použili taky, jen si nemůžu vzpoměnout na název. Pravou rukou knězi byla škovná mladá řádová sestra Stephany

leelee

37942)  leelee (09.09.2014 22:08)

peču bagety B)
kněz a detektiv?

emam

37941)  emam (09.09.2014 22:05)

Don Tonino byl taky kněz a detektiv, akorát to byla zároveň italská komedie

emam

37940)  emam (09.09.2014 22:01)

99,. Děkuji za upozornění. TAdy papírová verze nestačí

HMR

37939)  HMR (09.09.2014 21:54)

ne, není... tohle je anglická detektivka http://cs.wikipedia.org/wiki/Gilbert_Keith_Chesterton
ST, 99,- za kus? to je dobré...

SestraTwilly

37938)  SestraTwilly (09.09.2014 21:53)

dievčatá ereading cz má Gabriela,všetky diely,kus za 99čes.korún...ale sú to eknihy.Cena je naozaj viac ako dobrá.
Len tento týždeň!

emam

37937)  emam (09.09.2014 21:51)

KAtuško, jídlo a umění jde ruku v ruce, protože bez obojího nejde být;)

emam

37936)  emam (09.09.2014 21:50)

:D Takže název už máme...
Hani, to neznám. Ale kdysi jsem sledovala na Premiéře TV Dona Tonina. NEní to třeba něco podobného?

HMR

37935)  HMR (09.09.2014 21:48)

pouze v sebeobraně... geniální!!!
mimochodem dneska začíná http://www.csfd.cz/film/339674-otec-brown/ ČT1 9.9.2014 23:30 nevím, jaké to bude, ale knížku jsem milovala..

Kate

37934)  Kate (09.09.2014 21:48)

Tanec? Možná... Ale zpěv... Když to bude se sborem spievajúcich ff spisovateliek a čitateliek, kde se ztratím v davu...

SestraTwilly

37933)  SestraTwilly (09.09.2014 21:48)

od umenia sme zase klesli k jedlu...aké prízemné

Empress

37932)  Empress (09.09.2014 21:46)

Ja ale trpím naozajstným hudobným hluchom Naposledy som v spoločnosti spievala, keď sme s kamarátkami chodievali na chaty a tam založili skupinu „The Pazvuky“:D :D

emam

37931)  emam (09.09.2014 21:45)

Em, to není tím jestli to umíš nebo ne, mě to děti taky zakazují:(
ll, co pečeš?

SestraTwilly

37930)  SestraTwilly (09.09.2014 21:45)

zbor falošne spievajúcich ff spisovateliek a čitateliek...to znie zaujímavo...pod vedením skúsenej dirigentky Emy

Empress

37929)  Empress (09.09.2014 21:44)

Alebo by sa išla do tej myšacej diery schovať ona

leelee

37928)  leelee (09.09.2014 21:44)

zpěv, tanec a vaření používám pouze v sebeobraně,...
sakra jdu péct

emam

37927)  emam (09.09.2014 21:43)

Vedla jsem kurzy pro nezpěváky, věřte mi, to zvládnete
HAnička by takové vízvě snad už konečně nemohla dát košem!

Empress

37926)  Empress (09.09.2014 21:43)

Aj moja dcéra mi zakazuje spievať

«   1 ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek