


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441291×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
38021) emam (17.09.2014 22:16)
jimy, bohužel, nevím. Ale mám odjem, že všichni v tomto ohledu chválily Pecku ![]()
38019) Lipi4 (17.09.2014 22:15)
Ne, já se vás snažím jen nenápadně rozkecat
... většinou stačí jen něco hodit a vy se krásně rozkecáte na 2 až 5 stránek
... ale nikomu ani muk
38014) jimy (16.09.2014 14:19)
Ahoj prosím vás hledám nějaké dokončené povídky s Arem a bellou nevíte o nějaké děkujuu
38007) Lipi4 (14.09.2014 23:02)
Koukám, že jeden smajlík vás v pohodě rozkecá
.. a jen je tu Leelee, tak je tu i jídlo ![]()
38025) SestraTwilly (17.09.2014 22:25)
cekom dobre
Dievčatá a kedy bude vlastne ten zraz?Že vraj sa zmenil termín.Nevie niekto?