Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 1936   »

HMR

37885)  HMR (09.09.2014 20:26)

začínám z toho mít divný pocit...

emam

37884)  emam (09.09.2014 20:09)

O tři dny později a žádná změna?

HMR

37883)  HMR (06.09.2014 00:04)

brou

emam

37882)  emam (06.09.2014 00:03)

Zajímavá představa :D
Dobrou noc

HMR

37881)  HMR (05.09.2014 23:51)

chudák malý

Lipi4

37880)  Lipi4 (05.09.2014 23:48)

On by stačil Charlie

HMR

37879)  HMR (05.09.2014 23:43)

Eda je dokonalý, tam problém nevidím, ale Bella? s tou svou šikovností? ale rozhodně by se vyřádila Alice! chudák Emmett!

emam

37878)  emam (05.09.2014 23:17)

Pořád lepší než blbci PArdon, mám v sobě sklenku vína. Ale teď najesdnou nevím jestli je to omluva nebo výmluva.

Lipi a tys ten film viděla? On Eda ve Stepfordu není zas tak úpkně mimo. Zuzka88 má takovou jednu kapitolovku... ;)

HMR

37877)  HMR (05.09.2014 23:04)

kočky vládnou!

Lipi4

37876)  Lipi4 (05.09.2014 23:04)

Z jiného soudku ...http://www.novinky.cz/kultura/346956-recenze-krizit-stepfordske-panicky-a-stmivani-se-nemusi-vyplatit.html ... ten nadpis mě pobavil už jen při té představě stepfordský Edward

emam

37875)  emam (05.09.2014 22:56)

No, jak vidět Číča hejbe zdejším světem

HMR

37874)  HMR (05.09.2014 22:55)

jak nemůže? to nečetl scénář? úchvatná studie krevních stop... Grissom by byl radostí bez sebe...

SestraTwilly

37873)  SestraTwilly (05.09.2014 22:53)

Konečne sa tu aj niečo pohlo...ja som myslela,že web zamrzol úplne.

SestraTwilly

37872)  SestraTwilly (05.09.2014 22:51)

Lipi,áno.Je piatok ešte hodinu a osem minút

Lipi4

37871)  Lipi4 (05.09.2014 22:49)

Já jen, že je tu tak živo

Bosorka

37870)  Bosorka (05.09.2014 22:48)

Ano...protože zítra je sobota. Pokud tedy nenastala nějaká změna v řazení dnů...všechno je možný

emam

37869)  emam (05.09.2014 22:48)

No, každý máme nějako tu obscesi

Lipi4

37868)  Lipi4 (05.09.2014 22:47)

Nemůžu věřit vlastní očí ... je pátek, že jo??

Bosorka

37867)  Bosorka (05.09.2014 22:44)

O nevinně bych ani nemluvila...on opravdu je vše, jen ne nevinný ...ale prostě kníííííííííííík

emam

37866)  emam (05.09.2014 22:39)

Presunkce neviny je hodně diskutabilníB)

«   1 ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek