


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441364×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37879) HMR (05.09.2014 23:43)
Eda je dokonalý, tam problém nevidím, ale Bella? s tou svou šikovností? ale rozhodně by se vyřádila Alice! chudák Emmett!
37878) emam (05.09.2014 23:17)
Pořád lepší než blbci
PArdon, mám v sobě sklenku vína. Ale teď najesdnou nevím jestli je to omluva nebo výmluva.
Lipi a tys ten film viděla? On Eda ve Stepfordu není zas tak úpkně mimo. Zuzka88 má takovou jednu kapitolovku... ![]()
37876) Lipi4 (05.09.2014 23:04)
Z jiného soudku ...http://www.novinky.cz/kultura/346956-recenze-krizit-stepfordske-panicky-a-stmivani-se-nemusi-vyplatit.html ... ten nadpis mě pobavil už jen při té představě
stepfordský Edward ![]()
37874) HMR (05.09.2014 22:55)
jak nemůže? to nečetl scénář? úchvatná studie krevních stop... Grissom by byl radostí bez sebe...
37873) SestraTwilly (05.09.2014 22:53)
Konečne sa tu aj niečo pohlo...ja som myslela,že web zamrzol úplne.
37870) Bosorka (05.09.2014 22:48)
Ano...protože zítra je sobota. Pokud tedy nenastala nějaká změna v řazení dnů...všechno je možný
37867) Bosorka (05.09.2014 22:44)
O nevinně bych ani nemluvila...on opravdu je vše, jen ne nevinný ...ale prostě kníííííííííííík
37885) HMR (09.09.2014 20:26)
začínám z toho mít divný pocit...