


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441411×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37801) Kate (21.08.2014 00:09)
Taky raději pádí... Aby zítra nebyla svědkem nějaké chyby v matrixu...
Dobrou noc všem.
37799) HMR (21.08.2014 00:07)
film, ne film... já měla za to, že jde o nějakou "mřížku"... a ona je to výplň... třeba kostní...
37797) emam (21.08.2014 00:01)
Ježkovi oči, ten film ještě znám. ZAs tak úplně mimo nejsem
(CO si o mě ta číča musí myslet...) Ale co to má společného s DNA fakt netuším
37794) emam (20.08.2014 23:54)
Příliš mnoho informací a příliš moho hodin. A nebo se jen vymlouvám a nepobírím, takže raději dobrou noc
37792) HMR (20.08.2014 23:48)
jaká DNA? jaký/á matrix? nechte ty matice
fuj! jedeš! a ty taky! nešahej na mě! sakra ženský dávejte si bacha co to taháte do téhle dimenze!
37786) HMR (20.08.2014 23:17)
mně to nějak blbne... aktualizace nefunguje, až doteď jsem měla pocit, že jsem tu sama...
hele, že tady zase někdo zkouší nějakou novou knihu kouzel... to jste se už nepoučily! nechte toho!
37805) HMR (21.08.2014 02:22)
https://www.youtube.com/watch?v=WZxYLxUZrdQ