23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441464×
Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37725) Empress (13.08.2014 22:39)
37724) matysekmj (13.08.2014 22:38)
37723) SestraTwilly (13.08.2014 22:37)
svokor Edík
37722) matysekmj (13.08.2014 22:37)
tati
37721) Empress (13.08.2014 22:37)
Otec
37720) Empress (13.08.2014 22:36)
A tu mi skoro ukápla slza
37719) SestraTwilly (13.08.2014 22:35)
bojovný rumuni sa nezaprú
37718) Empress (13.08.2014 22:35)
Mary
37717) Empress (13.08.2014 22:34)
Keby to bolo možné tak by sa z neho liat pot
37716) matysekmj (13.08.2014 22:34)
37715) SestraTwilly (13.08.2014 22:34)
dobre,že to nemusíme čuchať
37714) maryblack (13.08.2014 22:33)
ac nemozne myslim ze Aro si nasral do kalhot
37713) Empress (13.08.2014 22:32)
ty voe a teraz taká úľava
37712) SestraTwilly (13.08.2014 22:30)
čistý sadizmus
37711) SestraTwilly (13.08.2014 22:25)
a je to tu! Aj ja matysekmj.
37710) Empress (13.08.2014 22:25)
Ja si pamatám na polnočnej, že celé kino úplne stíchlo
37709) matysekmj (13.08.2014 22:24)
a tady jsem chtěla odejít z kina
37708) Empress (13.08.2014 22:24)
Aaaa je to tady
37707) Empress (13.08.2014 22:23)
Tak neskôr
37706) SestraTwilly (13.08.2014 22:23)
vyberaj!
Už. jméno:
Heslo:
Registrace
37725) Empress (13.08.2014 22:39)