


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441469×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37662) SestraTwilly (13.08.2014 21:33)
bože dievčatá,pozerať s mužom film je zážitok...tie jeho poznámky...neviem či ho
praštiť,alebo sa pocikať od smiechu
37654) emam (13.08.2014 21:28)
On takový nedopalek ve vlčím kožíšku taky žádná radost
Jak jsme se pohli v ději?
37648) emam (13.08.2014 21:23)
To jsou mi móresy. Co když od toho chytne nějakej ten třpitivej krasavec?!
37665) matysekmj (13.08.2014 21:36)
že jo
s chlapem se dívat na filmy nedá, vždycky kecaj tam kde nemaj a z dojáku je najednou komedie