Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... 1936   »

matysekmj

37605)  matysekmj (13.08.2014 20:31)

Empress

37604)  Empress (13.08.2014 20:30)

A ten prvy lov... mam zimomriavky

SestraTwilly

37603)  SestraTwilly (13.08.2014 20:28)

Začíname

Empress

37602)  Empress (13.08.2014 20:28)

Aaach milujem uvodnu znelku

SestraTwilly

37601)  SestraTwilly (13.08.2014 19:25)

Tak to mi odľahlo.

Empress

37600)  Empress (13.08.2014 19:19)

„Tam“ určite nie

SestraTwilly

37599)  SestraTwilly (13.08.2014 19:15)

No dúfam,že ma nemáš tam...krásne to vyznelo ináč.

Empress

37598)  Empress (13.08.2014 19:05)

Už som si hovorila, kde ťa mám

SestraTwilly

37597)  SestraTwilly (13.08.2014 19:04)

Ja určite!!!

Empress

37596)  Empress (13.08.2014 18:33)

Ahoj, ahoj.:) Kto bude dnes kukať na BD 2 na Markíze?

emam

37595)  emam (12.08.2014 20:49)

Ahoj Kalo, tady by se někdo nenašel? http://stmivani-ff.cz/articles/korektori/
Jediná korektorak o které vím, že je určitě zaneprázdněná je Kalamity ;)

kala

37594)  kala (09.08.2014 13:03)

Ahojky, je tu někdo?
Jdu s prosíkem…
Mám jednorázovku, skoro 4000 slov, E+B z pohledu Alice, hranice 7+ a měla jsem v úmyslu ji pustit k publikaci. Bohužel si nejsem jistá, kolik jsem schopna v tomto textu napáchat chyb. Snažila jsem se o opravu, ale tu mou snahu v tom asi nikdo neuvidí.
Není tu, prosím, někdo, kdo by byl ochoten se obětovat, a vyznačil mi chyby v textu?
Moc děkuju.

emam

37593)  emam (05.08.2014 20:43)

Patoložko, díky:)

37592)  Patoložka (02.08.2014 16:55)

Pro autory drabble:
Ahoj, omlouvám se, že se vměšuji, jen jsem vám chtěla dát vědět (a netušila jsem, kam jinam), že začaly fungovat stránky http://www.drabbles.cz/
Stránky jsou určené k odkazování na drabble ze všech fandomů. Takže kdybyste měli zájem, můžete si tam dát odkaz na své drabble.
Děkuji Patoložka

Lipi4

37591)  Lipi4 (31.07.2014 21:03)

Pokud se najde někdo, kdo by chtěl Krátký druhý život Bree Tannerové za 49,- a Oficiálního průvodce TW za 69,-, at písne.. Mají je ted na Dejvicky

Kate

37590)  Kate (30.07.2014 23:01)

Čtu. ;) Abych se připravila na psaní a aby to pak šlo jako po másle.

emam

37589)  emam (30.07.2014 21:44)

Hojtě kotě, píšeš?

Kate

37588)  Kate (30.07.2014 21:21)

Zdravím. :)

Rowana

37587)  Rowana (25.07.2014 21:20)

Jo, dělám si itinerář, co v Brně podniknout, když už tam budu. Jsem zvědavá co stihnu/zda se najdu. Možná budu volat S.O.S., až se ztratím.

Kate

37586)  Kate (25.07.2014 21:11)

Balí do Brna. ;)

«   1 ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek