


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441495×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37595) emam (12.08.2014 20:49)
Ahoj Kalo, tady by se někdo nenašel? http://stmivani-ff.cz/articles/korektori/
Jediná korektorak o které vím, že je určitě zaneprázdněná je Kalamity ![]()
37594) kala (09.08.2014 13:03)
Ahojky, je tu někdo?
Jdu s prosíkem…
Mám
jednorázovku, skoro 4000 slov, E+B z pohledu Alice, hranice 7+ a měla jsem v úmyslu ji pustit k publikaci. Bohužel si nejsem jistá, kolik jsem schopna v tomto textu napáchat chyb.
Snažila jsem se o opravu, ale tu mou snahu v tom asi nikdo neuvidí.
Není tu, prosím, někdo, kdo by byl ochoten se obětovat, a vyznačil mi chyby v textu?
Moc děkuju.
37592) Patoložka (02.08.2014 16:55)
Pro autory drabble:
Ahoj, omlouvám se, že se vměšuji, jen jsem vám chtěla dát vědět (a netušila jsem, kam jinam), že začaly fungovat stránky http://www.drabbles.cz/
Stránky jsou určené k odkazování na drabble ze všech fandomů. Takže kdybyste měli zájem, můžete si tam dát odkaz na své drabble.
Děkuji Patoložka
37591) Lipi4 (31.07.2014 21:03)
Pokud se najde někdo, kdo by chtěl Krátký druhý život Bree Tannerové za 49,- a Oficiálního průvodce TW za 69,-, at písne.. Mají je ted na Dejvicky
37587) Rowana (25.07.2014 21:20)
Jo, dělám si itinerář, co v Brně podniknout, když už tam budu. Jsem zvědavá co stihnu/zda se najdu. Možná budu volat S.O.S., až se ztratím.
37605) matysekmj (13.08.2014 20:31)