


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441491×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37584) Lipi4 (21.07.2014 12:34)
Holky, kdo chce krom Prazand nějakou knížku???
Čičí, bohužel jsem nenašla
Jde mi hlavne o to jak mám po pohánět dodavatele ![]()
37583) Kate (20.07.2014 22:55)
Mně teplo nevadí, ale dnešek byl už nesnesitelný a včerejšek taky.
Mrazák.
Taky jsem se dneska chladila, ale ne v mrazáku, ale z mrazáku - zmrzkou.
37582) Lipi4 (20.07.2014 22:50)
Kate, ja jsem zimní živel a dnešek jsem malem nepřežila-zachránil me jenom pultovy mrazák kam jsem v pravidelných intervalech vlezla
37580) Lipi4 (20.07.2014 22:46)
Umiram
... Asi se v těchto teplotách Brna nedoziju
nebo emigrují na severni pól
![]()
37571) SestraTwilly (20.07.2014 20:42)
Na kúpalisku čítam len keď som na káve,poprípade na malinovke. Ináč som skoro stále vo vode...a keďže nemám vode odolnú čítačku,tak sa to nedá.
My s dcérou sme také vodné živly.![]()
37570) emam (20.07.2014 20:21)
Však jí si to pamatuji
Vždycky si na koupališti na tebe vzpomenu a představovuju si tě, jak se u bazénu opaluješ a čteš si
37566) SestraTwilly (20.07.2014 11:16)
To ťa chválim
A mládež nikto neohovára
,no snáď iba máličko,trošku...no
37585) Rowana (25.07.2014 21:09)
Tak koukám, že je tu dnes pusto a prázdno. Takže všichni balí do Brna nebo už tam jsou?
V pořádku.