Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 1936   »

Rowana

37585)  Rowana (25.07.2014 21:09)

Tak koukám, že je tu dnes pusto a prázdno. Takže všichni balí do Brna nebo už tam jsou? V pořádku.

Lipi4

37584)  Lipi4 (21.07.2014 12:34)

Holky, kdo chce krom Prazand nějakou knížku???
Čičí, bohužel jsem nenašla :p

Jde mi hlavne o to jak mám po pohánět dodavatele

Kate

37583)  Kate (20.07.2014 22:55)

Mně teplo nevadí, ale dnešek byl už nesnesitelný a včerejšek taky. Mrazák. Taky jsem se dneska chladila, ale ne v mrazáku, ale z mrazáku - zmrzkou. :)

Lipi4

37582)  Lipi4 (20.07.2014 22:50)

Kate, ja jsem zimní živel a dnešek jsem malem nepřežila-zachránil me jenom pultovy mrazák kam jsem v pravidelných intervalech vlezla :D

Kate

37581)  Kate (20.07.2014 22:47)

Dožiješ. :)

Lipi4

37580)  Lipi4 (20.07.2014 22:46)

Umiram ... Asi se v těchto teplotách Brna nedoziju nebo emigrují na severni pól :D

Kate

37579)  Kate (20.07.2014 22:26)

Mini bonus k Překážkám Výstižné!

SestraTwilly

37578)  SestraTwilly (20.07.2014 22:24)

ahojko:) a pozriem sa na to;) teda mrknem sa na to:) :)

emam

37577)  emam (20.07.2014 22:19)

Chyní mi tu mávající smajlík. Tak alespoň Dobrou

emam

37576)  emam (20.07.2014 22:01)

Až budeš mít chuť na FB vzniklo něco skoro jako bonusek k Překážkám

SestraTwilly

37575)  SestraTwilly (20.07.2014 21:46)

uf,to sa mi uľavilo.;)

emam

37574)  emam (20.07.2014 21:25)

Už jsem velká holka. Snad se s tím nějak vyrovnám

SestraTwilly

37573)  SestraTwilly (20.07.2014 21:19)

To som nechcela,brať ti ilúzie

emam

37572)  emam (20.07.2014 20:46)

Tak to mi úplně kazíš obrázek, co jsem si o tobě vytvořila

SestraTwilly

37571)  SestraTwilly (20.07.2014 20:42)

Na kúpalisku čítam len keď som na káve,poprípade na malinovke. Ináč som skoro stále vo vode...a keďže nemám vode odolnú čítačku,tak sa to nedá.;-) My s dcérou sme také vodné živly.:-)

emam

37570)  emam (20.07.2014 20:21)

Však jí si to pamatuji;) Vždycky si na koupališti na tebe vzpomenu a představovuju si tě, jak se u bazénu opaluješ a čteš si

SestraTwilly

37569)  SestraTwilly (20.07.2014 19:49)

Veľmi,ja milujem teplo a leto:)

emam

37568)  emam (20.07.2014 19:36)

Katuško Jak si užíváš sluníčka?:)

Kate

37567)  Kate (20.07.2014 11:18)

Pffff...

SestraTwilly

37566)  SestraTwilly (20.07.2014 11:16)

To ťa chválim:-)A mládež nikto neohovára;-),no snáď iba máličko,trošku...no

«   1 ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek