Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 1936   »

leelee

37525)  leelee (15.07.2014 23:07)

obrázkový katalog...
jeden z toho štosu co mám má číslovanej ceník 3400 položek, obrázky nebudou dobrá volba - moc možností

SestraTwilly

37524)  SestraTwilly (15.07.2014 23:04)

;) tomu sa hovorí presná definícia

HMR

37523)  HMR (15.07.2014 23:00)


na to je nejlepší obrázkový katalog...
to je jako když hledáš nějakou povídku nebo film... no, byla tam ta s tím a oni... no chápeš, ne? a hrál tam ten... no, jak hrál s tím... to si musíš pamatovat...
na zabití

leelee

37522)  leelee (15.07.2014 22:51)

já mám tyhle poznámky z práce, protože
"pořebuju...eee... když já nevim jak se to jmenuje"
a s takovym materiálem pracuj
často si řikám "jasně vytáhnu věšteckou kouli a budu vědět"

Bavetovi kde těm je konec...

HMR

37521)  HMR (15.07.2014 22:48)

já bych raději Kevina... nebo Trenta...
křišťálové koule jsou drahé a ty "ukecané" i vzácné...

leelee

37520)  leelee (15.07.2014 22:39)

ee myslim že má vyjít pekáč, plus několik dalších z místy rozdělenýho překladatelskýho tandemu :D

mimochodem ke Gabrielovi asi bude něco po prázdninách nebo se k něčemu připojí, teda to je můj odhad, křišťálovou kouli stále nemám

HMR

37519)  HMR (15.07.2014 22:35)

Fifthy došel, Gabriel taky, o Stmívání ani nemluvím... že by Nebraska dopsala další Bavetovic díl?

leelee

37518)  leelee (15.07.2014 22:28)

neplakej na podzim bude určitě další příležitost

HMR

37517)  HMR (15.07.2014 22:22)

LL, fň... to jsou lidi:/
ST, nápodobně

SestraTwilly

37516)  SestraTwilly (15.07.2014 22:22)

Hani určite sa ozvem a teším sa na teba/vás.Snáď mi nič nepríde do toho.:p ;)

leelee

37515)  leelee (15.07.2014 22:10)

HMR

37514)  HMR (15.07.2014 22:08)

ale to je ještě deset dní...
no tak sorry, mně to moc smysl nedávalo, ale co kdybyste třeba ve středu vyráželi na dlouho odkládaný rodinný výlet, že?
Kačí, telefon máš, tak se když tak ozvi, den dopředu, kdy a kde...
LL, pořád žádný sponzor?

leelee

37513)  leelee (15.07.2014 22:03)

:D

SestraTwilly

37512)  SestraTwilly (15.07.2014 21:53)

no vidíš Lee...máš to za jedna u mňa;)

leelee

37511)  leelee (15.07.2014 21:51)

no prosim a to sem zažila maximálně federaci

SestraTwilly

37510)  SestraTwilly (15.07.2014 21:50)

Hani,myslím že ti dám rýchlo kurz slovenčiny... na stredku,teda ako Lee správne poznamenala na stretnutí zraze...pre prípad,že si neporozumela.

leelee

37509)  leelee (15.07.2014 21:47)

no proto:D už mám zavařeno, pro dnešek
myslim že tim básník chtěl říct střetnutí

HMR

37508)  HMR (15.07.2014 21:46)

LL, neboj už přecházíme na jídlo
ST, co bude ve středu?

leelee

37507)  leelee (15.07.2014 21:44)

na chvíli, pár dnů, vás opustím a tady se řeší počasí?

SestraTwilly

37506)  SestraTwilly (15.07.2014 21:41)

Ja len dúfam,že bude pekne aj na stredku.Že nebude nejaká výchrica,alebo prietrž mračien a podobne...:p

«   1 ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse poster - Riley & Newborns