


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441572×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37464) SestraTwilly (11.07.2014 22:29)
ty si šéf,ty rozhoduješ.Tak ju potrestaj,premeň ju a bude s Edwardom na veky...áno,to by bol dobrý trest
37463) Kate (11.07.2014 22:28)
Em, tak jí trochu domluv, ne?
Víš, jak se s postavami hádám já?
Pravda, většinou prohrávám...
37457) emam (11.07.2014 22:12)
3km
My trochu trénovali v Krkonoších, takže za hoďku to snad dáme
Co autostop?
37454) SestraTwilly (11.07.2014 22:11)
Ema,ak ich rozvedieš,tak si ma v Brne nepraj
Dnes samá debka,však to nemôžete takto ničiť čitateľov dievčatá spisovateľky
To je trestné
37451) HMR (11.07.2014 22:09)
za co? ona se ptá za co?
když už ubytování, tak 3 kilometry od nejbližší tramvaje!!!! tomu teda říkám procházka!
37465) HMR (11.07.2014 22:31)
s Edwardem navěky...
jak děsivé