


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441381×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37824) HMR (05.09.2014 19:20)
Tak jak jste přežily první týden? Hlaste úrazy! Halóóó!!!! Kde jste kdoooo???
37823) Lipi4 (02.09.2014 22:07)
Já do toho ústavu nastoupila po dvouletý pauze, takže je to sprostý slovo
37822) leelee (02.09.2014 20:42)
jakýpak sprostý slovo, podle zdrojů zuřivých reportérů a dalších individuí přece momentálně rejžuju
37821) Lipi4 (01.09.2014 23:21)
A jen tak mimochodem Hanetce a Linfe vyšel další překlad
a je to Sexznam
http://www.albatrosmedia.cz/sexznam.html
37819) leelee (01.09.2014 21:19)
pravda sportovalo se v pátek
dneska všichini odpadli/y, protože se tak těšili/y do školy, že nemohli/y dospat, asi
37812) Lipi4 (22.08.2014 22:30)
A určitě se k teto partě přidá i Gabriel
... Takže si Ondra konečně bude moci postavit hrad z knížek ![]()
37810) Lipi4 (22.08.2014 22:24)
6. října Trhni si! od naší božské Ajjinky
... Pak jeste ma vyjít Pekáč buchet od Nebrasky , audiokniha Znamení vlka od Tor ... A v záři by měl vyjít Sexznam od překladatelského dua Linfe-Hanetka
37806) Lipi4 (22.08.2014 21:27)
V říjnu to vidím na velkou akci
a hrooooomadu knížek
PS: další spisovatelka je na světe ![]()
37825) kala (05.09.2014 19:56)
Věř mi, že to nechceš vědět. :/
Mám pocit, že víc nejsem než jsem...