Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... 1936   »

kala

37825)  kala (05.09.2014 19:56)

Věř mi, že to nechceš vědět. :/
Mám pocit, že víc nejsem než jsem...

HMR

37824)  HMR (05.09.2014 19:20)

Tak jak jste přežily první týden? Hlaste úrazy! Halóóó!!!! Kde jste kdoooo???:)

Lipi4

37823)  Lipi4 (02.09.2014 22:07)

Já do toho ústavu nastoupila po dvouletý pauze, takže je to sprostý slovo

leelee

37822)  leelee (02.09.2014 20:42)

jakýpak sprostý slovo, podle zdrojů zuřivých reportérů a dalších individuí přece momentálně rejžuju

Lipi4

37821)  Lipi4 (01.09.2014 23:21)

A jen tak mimochodem Hanetce a Linfe vyšel další překlad a je to Sexznam http://www.albatrosmedia.cz/sexznam.html

Lipi4

37820)  Lipi4 (01.09.2014 23:14)

Leelee, ty jsi napsala to sprostý slovo na Š???

leelee

37819)  leelee (01.09.2014 21:19)

pravda sportovalo se v pátek
dneska všichini odpadli/y, protože se tak těšili/y do školy, že nemohli/y dospat, asi :D

SestraTwilly

37818)  SestraTwilly (01.09.2014 21:07)

Mám pocit,že tu sa nešportuje,ale tu skapal pes.

leelee

37817)  leelee (01.09.2014 20:52)

jů tady se sportuje :D

Lipi4

37816)  Lipi4 (29.08.2014 21:27)

Tak se příště převlíknu třeba za .... rozstleskávačku:D , stačí??

emam

37815)  emam (27.08.2014 22:22)

Nějakej hmyz tu lítá v komentářích

Lipi4

37814)  Lipi4 (27.08.2014 21:16)

emam

37813)  emam (22.08.2014 22:38)

To je mi tedy úcta k literatuře

Lipi4

37812)  Lipi4 (22.08.2014 22:30)

A určitě se k teto partě přidá i Gabriel ... Takže si Ondra konečně bude moci postavit hrad z knížek :D

emam

37811)  emam (22.08.2014 22:26)

Ahá Pekáč vím, ale to druhé jsem vůbec netušila

Lipi4

37810)  Lipi4 (22.08.2014 22:24)

6. října Trhni si! od naší božské Ajjinky ... Pak jeste ma vyjít Pekáč buchet od Nebrasky , audiokniha Znamení vlka od Tor ... A v záři by měl vyjít Sexznam od překladatelského dua Linfe-Hanetka

emam

37809)  emam (22.08.2014 22:09)

Kdy? Kde? A kdo?

Lipi4

37808)  Lipi4 (22.08.2014 22:06)

Neboj dostaneš ... Hlavne musíš věřit

Bosorka

37807)  Bosorka (22.08.2014 21:51)

Oj, doufám, že se tam dostanu

Lipi4

37806)  Lipi4 (22.08.2014 21:27)

V říjnu to vidím na velkou akci a hrooooomadu knížek

PS: další spisovatelka je na světe

«   1 ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek