


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441377×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37844) SestraTwilly (05.09.2014 21:11)
Keď sa ti nezlomila metla,tak je to v pohode
...ale aj tak,to aby si si vyčarovala pekný balík peňazí pre zubára
37837) emam (05.09.2014 21:04)
Kalo, nehrála si dřív tetrys? Mě to v životě taky hodně pomohlo
KAtuško, Nový Smíchov, Nové Butovice, Nová Boleslav... Ups, ta je vlastně Mladá
Promiň, hrabe mi
37836) SestraTwilly (05.09.2014 21:02)
Kala gratulujem,vidím,že ti fakt stačí málo ku šťastiu.
Šťastný to človek.
37831) kala (05.09.2014 20:34)
Máš pravdu, maso již bylo bezkrevné
Ale on je rozdíl jestli za 109,- nebo 199,-
37830) emam (05.09.2014 20:29)
Na lovu a do mrazáku?
No, nevím jestli by jiní lovci tenhle způsob ocenili
37829) kala (05.09.2014 20:24)
Prostě nic nestíhám a k tomu všemu jsem dnes byla na lovu a snažím se těch osm kilo kuřecího a krůtího masa nabalíčkovat a narvat do přeplněného mrazáku, protože jsem zapomněla, že tam mám zamrazený hovězí vývar a nakoupenou zeleninu. Jsem trubka. ![]()
Doufám, že jsem potěšila
Emam - ráda tě vidím
37828) emam (05.09.2014 20:11)
Já už myslela, že do měsíce bude sněžit.
Čičí, kdybys náhodou měla v noci nějakou časovou proluku a chtěla si něco přečíst... Mrkni na BH
37827) HMR (05.09.2014 20:04)
ahóóójjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!
Em, ano, vrátilo... však jsme ho postrádali...
Kal, ale sdělelá bolest rovná se poloviční bolest... nebo taky můžeš potěšit škodolibé kolemstojící...
37826) emam (05.09.2014 19:57)
Hezký večer, já se tu skoro stydím ukázat. Ale, chvála Bohu, jsme přežili snad všichni ve zdraví. Taky se k vám dnes vrátilo léto?
37845) Bosorka (05.09.2014 21:15)
CHápu, že anžto správná čarodějnice bych měla mít chrup zahnědlý, pahýlovatý a polámaný...ale tohle se mi fakt jako nelíbí. (jo není to celý zub, jen vnitřní strana od plomby a dostanu korunku...ale i tak...MOJE CHUDINKA ŠESTKA VPRAVO DOLE! Budete tak hodné a věnujete ji tichou vzpomínku?
Byla ještě tak mladá!