Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... 1936   »

Bosorka

37845)  Bosorka (05.09.2014 21:15)

CHápu, že anžto správná čarodějnice bych měla mít chrup zahnědlý, pahýlovatý a polámaný...ale tohle se mi fakt jako nelíbí. (jo není to celý zub, jen vnitřní strana od plomby a dostanu korunku...ale i tak...MOJE CHUDINKA ŠESTKA VPRAVO DOLE! Budete tak hodné a věnujete ji tichou vzpomínku? :'-( Byla ještě tak mladá!

SestraTwilly

37844)  SestraTwilly (05.09.2014 21:11)

Keď sa ti nezlomila metla,tak je to v pohode:p ...ale aj tak,to aby si si vyčarovala pekný balík peňazí pre zubára

emam

37843)  emam (05.09.2014 21:10)

Boss To se může stát i těm na koštěti?
Nová povídka... Snad Někdy

Bosorka

37842)  Bosorka (05.09.2014 21:09)

Ulomila jsem si zub!

kala

37841)  kala (05.09.2014 21:08)

SestraTwilly
Děkuji za gratulaci.;)
Snažím se

SestraTwilly

37840)  SestraTwilly (05.09.2014 21:07)

Hani,ty si ako už nedostatkový tovar...vôbec ťa nevidieť

SestraTwilly

37839)  SestraTwilly (05.09.2014 21:06)

Hrabe ti na materskej ...možno z toho bude ďaľšia poviedka

HMR

37838)  HMR (05.09.2014 21:05)

a pak, že mrazáky nejsou nafukovací...:)
ahoj, Kačí:)

emam

37837)  emam (05.09.2014 21:04)

Kalo, nehrála si dřív tetrys? Mě to v životě taky hodně pomohlo;)
KAtuško, Nový Smíchov, Nové Butovice, Nová Boleslav... Ups, ta je vlastně Mladá Promiň, hrabe mi

SestraTwilly

37836)  SestraTwilly (05.09.2014 21:02)

Kala gratulujem,vidím,že ti fakt stačí málo ku šťastiu. ;)
Šťastný to človek.

SestraTwilly

37835)  SestraTwilly (05.09.2014 21:01)

Čo máte nové?:)

kala

37834)  kala (05.09.2014 21:00)

Mám to v mrazáku
Jsem ani netušila, jak mi to zvedne náladu

emam

37833)  emam (05.09.2014 20:49)

Ahoj Katuško

SestraTwilly

37832)  SestraTwilly (05.09.2014 20:47)

Ahojte dievčatá!!!

kala

37831)  kala (05.09.2014 20:34)

Máš pravdu, maso již bylo bezkrevné :D

Ale on je rozdíl jestli za 109,- nebo 199,-

emam

37830)  emam (05.09.2014 20:29)

Na lovu a do mrazáku? No, nevím jestli by jiní lovci tenhle způsob ocenili

kala

37829)  kala (05.09.2014 20:24)

Prostě nic nestíhám a k tomu všemu jsem dnes byla na lovu a snažím se těch osm kilo kuřecího a krůtího masa nabalíčkovat a narvat do přeplněného mrazáku, protože jsem zapomněla, že tam mám zamrazený hovězí vývar a nakoupenou zeleninu. Jsem trubka.
Doufám, že jsem potěšila

Emam - ráda tě vidím ;)

emam

37828)  emam (05.09.2014 20:11)

Já už myslela, že do měsíce bude sněžit.
Čičí, kdybys náhodou měla v noci nějakou časovou proluku a chtěla si něco přečíst... Mrkni na BH

HMR

37827)  HMR (05.09.2014 20:04)

ahóóójjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!:)
Em, ano, vrátilo... však jsme ho postrádali...
Kal, ale sdělelá bolest rovná se poloviční bolest... nebo taky můžeš potěšit škodolibé kolemstojící...

emam

37826)  emam (05.09.2014 19:57)

Hezký večer, já se tu skoro stydím ukázat. Ale, chvála Bohu, jsme přežili snad všichni ve zdraví. Taky se k vám dnes vrátilo léto?

«   1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek