


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441603×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37341) SestraTwilly (04.07.2014 00:01)
Nie,už som sa pokochala minule
a viac škôl som v Brne nenavštevovala![]()
37337) SestraTwilly (03.07.2014 22:19)
A Hani,v prípade že teda pôjdem,môžem ťa poprosiť,aby si mi robila sprievodcu a prišla ma čakať na vlakovú stanicu?
37336) HMR (03.07.2014 20:54)
mluvíš mi z duše... nběco jede o pár minut později nebo dřív a něco nejede vůbec
37335) SestraTwilly (03.07.2014 20:47)
No ešte chvíľu mi hovor o prázdninových cestovných poriadkoch...
a to nehovorím o tom,že celá Blava je komletne rozkopaná.
Však nech turisti preskakujú priekopy,nech hľadajú obchádzky...katastrofa.
Ale čo turisti,tí sú tu na pár dní,ale čo my domáci?!
37334) HMR (03.07.2014 20:37)
ale jo... jen jsme jich neměli tolik... dneska pro mne prázdniny znamenají jenom to, že jezdí jinak tramvaje... brr-prázdninový jízdní řád
jo a že Brno je celkem průchozí, bez všech těch "studentů", ale jen než přijedou tůůůristi...
ahoj, Kate
37329) SestraTwilly (03.07.2014 19:46)
Ja mám času habadej.:
Od dnes mi začínajú totižto prázdniny
,takže hovor,počúvam pozorne.![]()
37326) HMR (03.07.2014 18:24)
ano, když už prorážet Wimbledonem, tak jen přes krajanky... no, není to k zlosti... ale jo, vyhrát může jenom jedna, tak ať jí vydrží nervy až do finále
37345) Kate (05.07.2014 16:19)
Petra Kvitová vyhrála Wimbledon!