Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... 1936   »

Kate

37345)  Kate (05.07.2014 16:19)

Petra Kvitová vyhrála Wimbledon!

Kate

37344)  Kate (04.07.2014 00:59)

Tak, tak, Kačí.

SestraTwilly

37343)  SestraTwilly (04.07.2014 00:24)

No ja myslím,že je to jasné :-)piť a zabávať sa.:-!

HMR

37342)  HMR (04.07.2014 00:20)

náhradní program?

SestraTwilly

37341)  SestraTwilly (04.07.2014 00:01)

Nie,už som sa pokochala minule:-)a viac škôl som v Brne nenavštevovala;-)

HMR

37340)  HMR (03.07.2014 23:47)

a budeš chtít vidět zase nějakou školu?

SestraTwilly

37339)  SestraTwilly (03.07.2014 23:24)

aj ty si zlatíčko :)

HMR

37338)  HMR (03.07.2014 22:54)

zajisté, zlatíčko!

SestraTwilly

37337)  SestraTwilly (03.07.2014 22:19)

A Hani,v prípade že teda pôjdem,môžem ťa poprosiť,aby si mi robila sprievodcu a prišla ma čakať na vlakovú stanicu?

HMR

37336)  HMR (03.07.2014 20:54)

mluvíš mi z duše... nběco jede o pár minut později nebo dřív a něco nejede vůbec

SestraTwilly

37335)  SestraTwilly (03.07.2014 20:47)

No ešte chvíľu mi hovor o prázdninových cestovných poriadkoch...:D a to nehovorím o tom,že celá Blava je komletne rozkopaná. Však nech turisti preskakujú priekopy,nech hľadajú obchádzky...katastrofa.
Ale čo turisti,tí sú tu na pár dní,ale čo my domáci?!

HMR

37334)  HMR (03.07.2014 20:37)

ale jo... jen jsme jich neměli tolik... dneska pro mne prázdniny znamenají jenom to, že jezdí jinak tramvaje... brr-prázdninový jízdní řád jo a že Brno je celkem průchozí, bez všech těch "studentů", ale jen než přijedou tůůůristi...
ahoj, Kate:)

SestraTwilly

37333)  SestraTwilly (03.07.2014 20:18)

Ahojko :)

Kate

37332)  Kate (03.07.2014 20:18)

Ahojte, holky! :)

SestraTwilly

37331)  SestraTwilly (03.07.2014 20:12)

A Hani,ty si do školy nikdy nechodila,že to nevieš?;-)

HMR

37330)  HMR (03.07.2014 19:56)

prázdniny????????????????????????? co to je?????????????

SestraTwilly

37329)  SestraTwilly (03.07.2014 19:46)

Ja mám času habadej.:;-) Od dnes mi začínajú totižto prázdniny:-),takže hovor,počúvam pozorne.:-)

HMR

37328)  HMR (03.07.2014 19:36)

hoj, a kolik máš času? že bych to vzala zgruntu...

SestraTwilly

37327)  SestraTwilly (03.07.2014 19:34)

:) Ahoj Hani! Ako sa máš?:-)

HMR

37326)  HMR (03.07.2014 18:24)

ano, když už prorážet Wimbledonem, tak jen přes krajanky... no, není to k zlosti... ale jo, vyhrát může jenom jedna, tak ať jí vydrží nervy až do finále :) :) :)

«   1 ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse