Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 1936   »

Lipi4

37325)  Lipi4 (03.07.2014 17:34)

Kvitová vyhrála české semifinále Wimbledonu , kde porazila Lucii Šafářovou .. Petra bude hrát finále s lepší z utkání mezi Kanaďankou Eugenií Bouchardovovou a Rumunkou Simonou Halepovou.

Nikam jsem nevyrazila, jen jsem si konečně otevřela jednu výbornou lahvinku, co jsem dostala k narozeninám

SestraTwilly

37324)  SestraTwilly (02.07.2014 22:28)

ahojte dievčatá!!!:)

emam

37323)  emam (02.07.2014 22:13)

Lipi, vyrazilas do Volterry bez nás?!

Lipi4

37322)  Lipi4 (02.07.2014 22:11)

nebo v říši italských vín .....

emam

37321)  emam (02.07.2014 22:08)

:( Já jen v Krkonoších...

leelee

37320)  leelee (02.07.2014 21:10)

všichni jsou už v Mexiku...

HMR

37319)  HMR (25.06.2014 23:13)

dobrá Em, uvidíme se v červenci...
brou, zlatíčka

SestraTwilly

37318)  SestraTwilly (25.06.2014 23:02)

ahojte dievčatá;)

emam

37317)  emam (25.06.2014 23:01)

Taky přeji dobrou noc
Ehm, Čičí, já ti někdy na všechyn ty nezodpovězneé maily odpovím, ale osobně to asi bude nejlepší, protože večer už nemůžu:( Ať ti noc rychle uteče

Kate

37316)  Kate (25.06.2014 22:57)

Dobrou noc :)

emam

37315)  emam (25.06.2014 22:31)

Nato ty fotky vypadají hodně nově, aby i oni potřebovali rekonstrukci. Ale snad to není díky photoshopu

HMR

37314)  HMR (25.06.2014 22:24)

ještě aby měli volno... co zatím otevřu, má rekonstrukci...

SestraTwilly

37313)  SestraTwilly (25.06.2014 22:20)

podľa Hankinho odkazu to tam vyzerá pekne;) dobre sa bude piť;)

Kate

37312)  Kate (25.06.2014 22:18)

Wow. Jé! Jů.

HMR

37311)  HMR (25.06.2014 22:10)

http://sherlockbrno.cz/

Kate

37310)  Kate (25.06.2014 22:08)

Cooože?

emam

37309)  emam (25.06.2014 22:07)

Katuška na to kápla, je to hospoda v Brně:D

Kate

37308)  Kate (25.06.2014 22:05)

em, však já ho moc dobře znáám! Můj oblíbený seriál, jen mně nějak nedochází, co má Sherlock společnýho se srazem?
Asi už jsem vážně unavená...

SestraTwilly

37307)  SestraTwilly (25.06.2014 22:04)

zaujímavý názov...a to je v Brne,predpokladám:)

emam

37306)  emam (25.06.2014 22:03)

Hej

«   1 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Bella - EC promo