Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... 1936   »

emam

37065)  emam (02.06.2014 21:52)

Tak to je dobře. Nechápu, jak holky z Bratislavy zvládají bez problému noční přejezdy a ještě takovou vzdálenost

Rowana

37064)  Rowana (02.06.2014 21:42)

Jj, Em, spala jsem u Klárky. Domů jsem jela až druhý den ráno.

leelee

37063)  leelee (02.06.2014 21:41)

kdybys ho tam nalila celý minimálně by zbělaly stonky

emam

37062)  emam (02.06.2014 21:31)

dobře - dobře

leelee

37061)  leelee (02.06.2014 21:31)

řikám pár kapek

emam

37060)  emam (02.06.2014 21:29)

leelee, savo A když ho kvůli tomu budu kupovat můžu ho tam nalít celé?
Row, to jste odvedly naprosto perfektní práci Doufám, že si pak měla nocleh v Praze a nemusela se v nocu trmácet vlakem domů

leelee

37059)  leelee (02.06.2014 21:26)

no jasně na každý flašce sava se dočteš že je i k desinfekci vody:D

Rowana

37058)  Rowana (02.06.2014 21:24)

Leelee - ke kytkám Savo???!!! Chudinky kytičky.
Em - nevěděla, ale když ony se barvou hodily k tomu perníku a my se to s Klárkou snažily barevně sladit. :D

leelee

37057)  leelee (02.06.2014 21:21)

a když už budeš u tý výměny kápni tam savo (jo jako fakt , jenom pár kapek ta voda se tolik nekazí )

emam

37056)  emam (02.06.2014 21:18)

Vidíš to, vyměnit vodu
Row, já si růžičky suším, aby mi vydželi co nejdéle. Takže ji budu mít ještě pár let. A s těmi žlutými okolo se vážně moc povedli. Díky za připomenutí. Zpětně jsem měla zmatek, která byla od koho a u téhle mě obvzlášť mrzelo, že si nemůžu vzpomennout. Jak si věděla, že zrovna žlutá je jedna z mých nejoblíbenějších barev?

leelee

37055)  leelee (02.06.2014 21:10)

zaříznout stonek až tak nutně nemusí, to by bylo po delší době bez vody (je to jenom cca 30 stonků :-D )

Rowana

37054)  Rowana (02.06.2014 21:07)

Leelee: Fakt? Tak děvče přeci jen na něco přišlo?

Rowana

37053)  Rowana (02.06.2014 21:06)

Leelee, a jak to je? To když Ema vymění té kytici vodu, tak musí všem květinám čerstvě zaříznout stonek?

leelee

37052)  leelee (02.06.2014 21:06)

mimochodem v tý pro Kláru bude i sudoku a možná komedie a tragédie:D

leelee

37051)  leelee (02.06.2014 21:04)

tak jí nezapomeň vyměnit vodu

Rowana

37050)  Rowana (02.06.2014 21:03)

A růžičky (žluté) ještě drží? Paní je vyndávala z chladničky.

emam

37049)  emam (02.06.2014 21:01)

JO, ta kytice je fantastická a pořád vypadá jako nová. A jak voní! Mám ji v kuchyni a i přes zavřené dveře ji cítím až do obýváku

Rowana

37048)  Rowana (02.06.2014 20:52)

Ahoj Sestruško

Rowana

37047)  Rowana (02.06.2014 20:52)

Klárku naprosto uchvátila tvoje metrova kytka, co jsi dostala od sboru a plánuje od leelee něco podobného pro svoji mamku k narozkám.

SestraTwilly

37046)  SestraTwilly (02.06.2014 20:52)

Ahojte babenky!!!

«   1 ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still