


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441754×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37060) emam (02.06.2014 21:29)
leelee, savo
A když ho kvůli tomu budu kupovat můžu ho tam nalít celé?
Row, to jste odvedly naprosto perfektní práci
Doufám, že si pak měla nocleh v Praze a nemusela se v nocu trmácet vlakem domů
37058) Rowana (02.06.2014 21:24)
Leelee - ke kytkám Savo???!!!
Chudinky kytičky.
Em - nevěděla, ale když ony se barvou hodily k tomu perníku a my se to s Klárkou snažily barevně sladit.
37057) leelee (02.06.2014 21:21)
a když už budeš u tý výměny kápni tam savo (jo jako fakt
, jenom pár kapek ta voda se tolik nekazí
)
37056) emam (02.06.2014 21:18)
Vidíš to, vyměnit vodu
Row, já si růžičky suším, aby mi vydželi co nejdéle. Takže ji budu mít ještě pár let. A s těmi žlutými okolo se vážně moc povedli. Díky za připomenutí. Zpětně jsem měla zmatek, která byla od koho a u téhle mě obvzlášť mrzelo, že si nemůžu vzpomennout. Jak si věděla, že zrovna žlutá je jedna z mých nejoblíbenějších barev?
37055) leelee (02.06.2014 21:10)
zaříznout stonek až tak nutně nemusí, to by bylo po delší době bez vody (je to jenom cca 30 stonků
)
37053) Rowana (02.06.2014 21:06)
Leelee, a jak to je? To když Ema vymění té kytici vodu, tak musí všem květinám čerstvě zaříznout stonek?
37049) emam (02.06.2014 21:01)
JO, ta kytice je fantastická a pořád vypadá jako nová. A jak voní! Mám ji v kuchyni a i přes zavřené dveře ji cítím až do obýváku
37047) Rowana (02.06.2014 20:52)
Klárku naprosto uchvátila tvoje metrova kytka, co jsi dostala od sboru a plánuje od leelee něco podobného pro svoji mamku k narozkám.
37065) emam (02.06.2014 21:52)
Tak to je dobře. Nechápu, jak holky z Bratislavy zvládají bez problému noční přejezdy a ještě takovou vzdálenost