


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441797×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37004) SestraTwilly (01.06.2014 20:24)
No,to je pravda...pomaly sa tu budem báť,keď je tu tak pusto.
37002) emam (01.06.2014 18:50)
Dobrý večer, člověk tu chvilku není a když nejde o hokej tak je tu dost smutno
37001) clare (30.05.2014 19:18)
Zdravím, prodám tento plakát: www.posters.cz/plakaty/stmivani-novy-mesic-woods-v13736
stejné foto, ale v rozměru 61x91 cm za cenu 130 kč + poštovné. zájemci piště na email: clare-oneill@seznam.cz
37000) SestraTwilly (24.05.2014 21:21)
Takže tebe je naša zložitá situácia s hrabaním smiešna?
Kto sa smeje naposledy,ten sa smeje najlepšie
36998) SestraTwilly (24.05.2014 20:54)
takže hrabeš až ti hrabe?Zaujímavé...
Mne hrabe a nehrabem...tak teraz neviem...
36997) HMR (24.05.2014 20:08)
jj, až mi z toho hrábě... nebo hrabe?
tady je pořád teplo... slušně řečeno... ale prý se to má zlepšit... tak doufám...
36996) SestraTwilly (24.05.2014 19:50)
U nás je búrkovo. Pred hodinou bola taká prietrž mračien,že som sa skoro nedostala od mamy. A ty čo?Seno hrabeš
?
36992) Ree (22.05.2014 22:09)
Švédi nakonec přece jen vyhráli a zahrajou si v sobotu večer proti Rusku semifinále. Jeden z nich se pak setká v neděli s námi. Doufejme, že v boji o zlato ![]()
36991) Ree (22.05.2014 21:11)
Tak Finové budou hrát v sobotu dopoledne proti nám. Skončilo na čtvrtém místě v základní skupině, letos se jim nedaří, až dneska. Snad se jim nebude dařit ani v sobotu ![]()
A kdyby to někoho zajímalo, tak Bělorusko zatím vede nad Švédy 2:1
Dneska asi nepřekvapila jenom Francie proti Rusku. Ale Švédi ještě hrajou, tak uvidíme.
36989) Ree (22.05.2014 20:59)
Tak právě hraje náš sobotní soupeř. Bude to Kanada, nebo Finsko? Zatím je to nerozhodně 2:2. Rolinek v rozhovoru řekl, že podle něj vyhrají Finové, tak uvidíme ![]()
37005) emam (01.06.2014 20:56)
Katuško, to se ti ani nedivím. Já se taky skoro bála ozvat