Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... 1936   »

emam

37005)  emam (01.06.2014 20:56)

Katuško, to se ti ani nedivím. Já se taky skoro bála ozvat

SestraTwilly

37004)  SestraTwilly (01.06.2014 20:24)

No,to je pravda...pomaly sa tu budem báť,keď je tu tak pusto.

Kate

37003)  Kate (01.06.2014 19:20)

Taky si říkám...

emam

37002)  emam (01.06.2014 18:50)

Dobrý večer, člověk tu chvilku není a když nejde o hokej tak je tu dost smutno:(

37001)  clare (30.05.2014 19:18)

Zdravím, prodám tento plakát: www.posters.cz/plakaty/stmivani-novy-mesic-woods-v13736
stejné foto, ale v rozměru 61x91 cm za cenu 130 kč + poštovné. zájemci piště na email: clare-oneill@seznam.cz

SestraTwilly

37000)  SestraTwilly (24.05.2014 21:21)

Takže tebe je naša zložitá situácia s hrabaním smiešna?
Kto sa smeje naposledy,ten sa smeje najlepšie

HMR

36999)  HMR (24.05.2014 21:05)

SestraTwilly

36998)  SestraTwilly (24.05.2014 20:54)

takže hrabeš až ti hrabe?Zaujímavé...
Mne hrabe a nehrabem...tak teraz neviem...:D

HMR

36997)  HMR (24.05.2014 20:08)

jj, až mi z toho hrábě... nebo hrabe?
tady je pořád teplo... slušně řečeno... ale prý se to má zlepšit... tak doufám...

SestraTwilly

36996)  SestraTwilly (24.05.2014 19:50)

U nás je búrkovo. Pred hodinou bola taká prietrž mračien,že som sa skoro nedostala od mamy. A ty čo?Seno hrabeš;)?

HMR

36995)  HMR (24.05.2014 19:22)

ale tak všelijak... udeřila sena
jak je u vás?

SestraTwilly

36994)  SestraTwilly (24.05.2014 19:04)

Haniiii ahoj cica!!!:-)
Kde sa túlaš po svete?

HMR

36993)  HMR (24.05.2014 18:23)

kukB) dneska se nefandí?

Ree

36992)  Ree (22.05.2014 22:09)

Švédi nakonec přece jen vyhráli a zahrajou si v sobotu večer proti Rusku semifinále. Jeden z nich se pak setká v neděli s námi. Doufejme, že v boji o zlato

Ree

36991)  Ree (22.05.2014 21:11)

Tak Finové budou hrát v sobotu dopoledne proti nám. Skončilo na čtvrtém místě v základní skupině, letos se jim nedaří, až dneska. Snad se jim nebude dařit ani v sobotu

A kdyby to někoho zajímalo, tak Bělorusko zatím vede nad Švédy 2:1 Dneska asi nepřekvapila jenom Francie proti Rusku. Ale Švédi ještě hrajou, tak uvidíme.

Ree

36990)  Ree (22.05.2014 21:05)

Finsko zvýšilo na 3:2. Že by to Rolinkovi vyšlo?

Ree

36989)  Ree (22.05.2014 20:59)

Tak právě hraje náš sobotní soupeř. Bude to Kanada, nebo Finsko? Zatím je to nerozhodně 2:2. Rolinek v rozhovoru řekl, že podle něj vyhrají Finové, tak uvidíme

Kate

36988)  Kate (22.05.2014 17:44)

Úžasný zápas!

Kate

36987)  Kate (22.05.2014 17:35)

Tak ještěže to o dvě minuty delší nebylo. ;)

Ree

36986)  Ree (22.05.2014 17:32)

Být to o dvě minuty delší, tak vyrovnají...

«   1 ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek