


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441753×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37073) emam (02.06.2014 22:04)
Holky, začínám tuhnout. S takouvou tu kapitolu hned tak nedopíšu
Dobrou noc a sladké bezstarostné sny
37070) emam (02.06.2014 21:58)
Já usnu kdekoli, takže tomuhle rzumím. Ale mít na to odvahu je druhá věc.
Katuško, o vaší výjímečnostirozhodně nepochybuji
37067) SestraTwilly (02.06.2014 21:55)
Ema my so segrou sme výnimočné...
a vo vlaku sa spí celkom dobre.
37085) SestraTwilly (04.06.2014 21:20)
ahojte dievčatá!!!