Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... 1936   »

Rowana

37045)  Rowana (02.06.2014 20:51)

Dobrý večer ve spolek. :)
Myslím, že páteční pařba se náramně vydařila. Zakecaly jsme se až někdy do jedenácté nebo tak, mám pocit.

emam

37044)  emam (02.06.2014 20:47)

A jak jste v pátek zapařily?

leelee

37043)  leelee (02.06.2014 20:39)

jo ták :D

emam

37042)  emam (02.06.2014 20:35)

Teprve se rozjíždíme?

leelee

37041)  leelee (02.06.2014 20:30)

dneska ani živáčka?

SestraTwilly

37040)  SestraTwilly (01.06.2014 22:46)

ahojte!:)

Lipi4

37039)  Lipi4 (01.06.2014 22:35)

holkám se to nějak nezdá .. i když jsem je ujištovala, že jsi masožrout .... Dobou nočku

emam

37038)  emam (01.06.2014 22:31)

Proč klobásová neprojde.
Sorry, ale už taky pomalu odpadávám. Pomalu brouk

Lipi4

37037)  Lipi4 (01.06.2014 22:30)

A jéje ... zase tu kecáme jen dvě .. kam jste se holky schovaly???

Lipi4

37036)  Lipi4 (01.06.2014 22:29)

takže, příště chceš jednotlivé kytí?? .... jelikož klobásová v budoucnu asi neprojde

emam

37035)  emam (01.06.2014 22:27)

nebo líp. já je mám hrozně ráda

Lipi4

37034)  Lipi4 (01.06.2014 22:26)

kdyby jsme ti daly každá nějakou kytku, tak by jsi na tom byla hůř :D :D :D :D

emam

37033)  emam (01.06.2014 22:23)

Už jsem jí děkovala a fakt mě tím naprosto dostala Tu mám v obýváku, abych si jí užila a taky se tam vešla narozdíl od té "Be OK" :D

Lipi4

37032)  Lipi4 (01.06.2014 22:19)

No jasně ... .. mńau kytka je od tajné ctitelky , i když vzkaz je naprosto jasný

emam

37031)  emam (01.06.2014 22:18)

A jaké to bylo v té pizzerii? Viktor tam ani nechtěl chodit, ale já jsem trcala na tom, že se s vámi musím alespoň pořádně rozloučit a ne jen v tom hektickém po koncertovém prostředí

emam

37030)  emam (01.06.2014 22:17)

Myslíš "Be OK" Mám ji v kuchyni a voní o sto šest. Vyfocenou ji mám a dokonce několikrát. Vysomruju od muže;) A ta čokoloádová dnes skončila v žaludcích. Na svou obhajobu musím řícet, že s konzumací pomáhala celá rodina

Lipi4

37029)  Lipi4 (01.06.2014 22:15)

Leelee, na jídlo jsme ještě nedošly

leelee

37028)  leelee (01.06.2014 22:13)

tady je pomalu lékařská poradna

Lipi4

37027)  Lipi4 (01.06.2014 22:11)

tak z jinýho soudku .... Em, kde ti sídlí naše jedna malá kytí?? :-D ... a Leelee si jí zapomněla vyfotit, tak doufám, že máš její fotku

emam

37026)  emam (01.06.2014 22:09)

pardon je to smutný, ale je to tak

«   1 ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse promo - Demetri, Jane, Alec