


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441758×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37039) Lipi4 (01.06.2014 22:35)
holkám se to nějak nezdá .. i když jsem je ujištovala, že jsi masožrout
.... Dobou nočku ![]()
37038) emam (01.06.2014 22:31)
Proč klobásová neprojde.
Sorry, ale už taky pomalu odpadávám. Pomalu brouk
37036) Lipi4 (01.06.2014 22:29)
takže, příště chceš jednotlivé kytí??
.... jelikož klobásová v budoucnu asi neprojde
37033) emam (01.06.2014 22:23)
Už jsem jí děkovala a fakt mě tím naprosto dostala
Tu mám v obýváku, abych si jí užila a taky se tam vešla narozdíl od té "Be OK"
37032) Lipi4 (01.06.2014 22:19)
No jasně
... .. mńau kytka je od tajné ctitelky
, i když vzkaz je naprosto jasný
37031) emam (01.06.2014 22:18)
A jaké to bylo v té pizzerii? Viktor tam ani nechtěl chodit, ale já jsem trcala na tom, že se s vámi musím alespoň pořádně rozloučit a ne jen v tom hektickém po koncertovém prostředí
37030) emam (01.06.2014 22:17)
Myslíš "Be OK"
Mám ji v kuchyni a voní o sto šest. Vyfocenou ji mám a dokonce několikrát. Vysomruju od muže
A ta čokoloádová dnes skončila v žaludcích. Na svou obhajobu musím řícet, že s konzumací pomáhala celá rodina
37027) Lipi4 (01.06.2014 22:11)
tak z jinýho soudku .... Em, kde ti sídlí naše jedna malá kytí??
... a Leelee si jí zapomněla vyfotit, tak doufám, že máš její fotku
37045) Rowana (02.06.2014 20:51)
Dobrý večer ve spolek.
Myslím, že páteční pařba se náramně vydařila. Zakecaly jsme se až někdy do jedenácté nebo tak, mám pocit.