


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441800×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36971) Ree (22.05.2014 16:31)
Já myslím, že americký kapitán si nevyslechne v šatně moc pěkná slova.
36985) Kate (22.05.2014 17:28)
Tak díky bohu!