Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... 1936   »

Bosorka

36905)  Bosorka (12.05.2014 20:38)

:'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-(

Ree

36904)  Ree (12.05.2014 20:37)

Ale neeeeeeeeeee!

Bosorka

36903)  Bosorka (12.05.2014 20:34)

A´T je te vyválí jak nudle

Ree

36902)  Ree (12.05.2014 20:34)

Jinak Tomáš Hertl pěkně drtí kanadské hvězdičky Se nebojí je hodit na mantinel

Bosorka

36901)  Bosorka (12.05.2014 20:32)

Tak jdem na to - připravím si třásničky

Ree

36900)  Ree (12.05.2014 20:25)

Kuba si moc nezachytal. Na střely na bránu to někdy v polovině třetiny bylo 13:0 pro nás. A Honza hezky uklízí

Bosorka

36899)  Bosorka (12.05.2014 20:23)

Stav znám, ale potěšila jsi mě, že je to hezký hokej? Co bratři Kováři? ;)

Ree

36898)  Ree (12.05.2014 20:21)

1:1, bohužel. Ale tak hezký hokej jako dneska a včera jsem u naší repre dlouho neviděla.

Bosorka

36897)  Bosorka (12.05.2014 20:20)

Já to mám jen on-line, televize je díky VOjtovi mimo...jak to kluci hrajou?

Ree

36896)  Ree (12.05.2014 20:18)

Tohle mi musí Slováci odpustit, ale hráli jak ponocní. Byla to fakt hrůza. Francie je druhou a třetí třetinu přehrávala.

Bosorka

36895)  Bosorka (12.05.2014 20:10)

Fíha....oni to Slováci prohráli? S Francií?

Bosorka

36894)  Bosorka (12.05.2014 20:09)

Neboj, nejsi tu sama....
;)

Ree

36893)  Ree (12.05.2014 20:04)

Uááááááááááááááá! Co tam ten černoušek vůbec dělá?!

Ree

36892)  Ree (12.05.2014 20:02)

Nevadí mi, že jsem tady sama, když vyhráváme 1:0, ale jestli se to změní, tak budu zlá! A sama zlá být nemůžu!

Ree

36891)  Ree (12.05.2014 19:56)

Hezkyyyyyyyyyyyyyyy!

Ree

36890)  Ree (12.05.2014 19:46)

Tak snad dneska neskončíme jako Slováci...

Ree

36889)  Ree (12.05.2014 17:37)

Jojo, Jakub, Jan a Lukáš

Bosorka

36888)  Bosorka (12.05.2014 17:22)

Počkat...takže tři Kováři? No to v tom budu mít fakt hokej

Bosorka

36887)  Bosorka (12.05.2014 17:21)

A disciplinární trest pro Rusa...a ejhle, najednou to jde

Bosorka

36886)  Bosorka (12.05.2014 17:20)

Tož, když budou dva Kováři, to by v tom byl čert, aby to nevyšlo! ;)

«   1 ... 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still