


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441830×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36902) Ree (12.05.2014 20:34)
Jinak Tomáš Hertl pěkně drtí kanadské hvězdičky
Se nebojí je hodit na mantinel ![]()
36900) Ree (12.05.2014 20:25)
Kuba si moc nezachytal. Na střely na bránu to někdy v polovině třetiny bylo 13:0 pro nás. A Honza hezky uklízí ![]()
36899) Bosorka (12.05.2014 20:23)
Stav znám, ale potěšila jsi mě, že je to hezký hokej? Co bratři Kováři?
36898) Ree (12.05.2014 20:21)
1:1, bohužel. Ale tak hezký hokej jako dneska a včera jsem u naší repre dlouho neviděla.
36897) Bosorka (12.05.2014 20:20)
Já to mám jen on-line, televize je díky VOjtovi mimo...jak to kluci hrajou?
36896) Ree (12.05.2014 20:18)
Tohle mi musí Slováci odpustit, ale hráli jak ponocní. Byla to fakt hrůza. Francie je druhou a třetí třetinu přehrávala.
36892) Ree (12.05.2014 20:02)
Nevadí mi, že jsem tady sama, když vyhráváme 1:0, ale jestli se to změní, tak budu zlá! A sama zlá být nemůžu!
36905) Bosorka (12.05.2014 20:38)