


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441854×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36815) Rowana (10.05.2014 21:03)
No, je pravda, že já nefandím - nemám telku. Jak vypadá skóre?
Bos,zlatí,zub pořád trápí?
36809) Lipi4 (09.05.2014 22:23)
Zítra zápas Kanada - Slovensko v 19:45
V neděli nás bude čekat zápas Švédsko - Česko opět v 19:45 ![]()
36808) Lipi4 (09.05.2014 22:19)
Oslava no nevím, pískle se mi vzbudilo
je lehce marod a s tím se mu i překopal den a noc
36825) Bosorka (11.05.2014 20:57)
ááááááááááááááááá my hrajem!