Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... 1936   »

Lipi4

36865)  Lipi4 (11.05.2014 22:12)

nééé

Lipi4

36864)  Lipi4 (11.05.2014 22:11)

Škodááá

Lipi4

36863)  Lipi4 (11.05.2014 22:11)

Tak teď my Jan Kovář

Lipi4

36862)  Lipi4 (11.05.2014 22:10)

Jooooooooooooooooooooooooooo

Lipi4

36861)  Lipi4 (11.05.2014 22:10)

První Švédi

Lipi4

36860)  Lipi4 (11.05.2014 22:06)

to budou nervy

Ree

36859)  Ree (11.05.2014 22:04)

Huh, nájezdy jsem dlouho neviděla. Že by byl Kuba v bráně?

Lipi4

36858)  Lipi4 (11.05.2014 22:00)

proč nás hokejoví bozi nenechají vyhrát jinak???

Bosorka

36857)  Bosorka (11.05.2014 21:57)

Oj...tak držme!

Ree

36856)  Ree (11.05.2014 21:56)

My ty tři body prostě nezískáme...

Bosorka

36855)  Bosorka (11.05.2014 21:54)

Hrál a táhnul....

Ree

36854)  Ree (11.05.2014 21:54)

Růžička hlavně hrál. A podle mě je prostě lepší trenér.

Lipi4

36853)  Lipi4 (11.05.2014 21:51)

Růžička ještě není v dědečkovském věku

Twilly

36852)  Twilly (11.05.2014 21:49)

No, když to vemeš kolem a kolem, oba jsou stejní matuzalemové ve svém oboru

Lipi4

36851)  Lipi4 (11.05.2014 21:46)

"... Jágr řekl kanadské tv, že je to jeho poslední turnaj.." kolikrát to už řekl?? to je pomalu to samé jako od Gotta, že to nečekal, ne??

Lipi4

36850)  Lipi4 (11.05.2014 21:39)

Škodáááá

Lipi4

36849)  Lipi4 (11.05.2014 21:38)

Přesilovka ... tak klucí ukažte, co je ve vás

Bosorka

36848)  Bosorka (11.05.2014 21:37)

Bléééééééééééééééééééééééééééééééé

Ree

36847)  Ree (11.05.2014 21:36)

Do hajzlu!

Lipi4

36846)  Lipi4 (11.05.2014 21:36)

néééééééééééééééééééééééééééééé

«   1 ... 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still