


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440869×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
38664) HMR (19.04.2016 23:14)
se tvářím... jo, jo, občas tu někdo zastraší... co naděláme...
znáš Chytromyši?
38663) leelee (19.04.2016 23:09)
no! no! se netvař
občas tu staší i nějaká neznámá tvář, no, spíš nick ![]()
38648) emam (19.04.2016 21:43)
Hola! Hola! Rowana se ptala na datum letošního Útoku na šalinu. Sjedeme se nějakou tu červencovou sobotu?
38646) ambra (15.03.2016 08:38)
Ahoj, možná Bubák od Grace? Ale to je jen první kapitola
.
http://stmivani-ff.cz/articles/bubak-1-kapitola-fyzicka-kompenzace/
38665) leelee (19.04.2016 23:15)
asi ne