


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440894×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
38643) MisaBells (09.01.2016 12:20)
Ahojte, chtěla jsem si editovat shrnutí a ono prý néé... je údajně archivovaný... pomooc!
38639) SestraTwilly (30.12.2015 23:30)
Nie
,s rastom to nemá nič spoločné. Myslela som,že budeme opité ako dogy
38635) leelee (30.12.2015 21:37)
tak to abych nezůstala pozadu
všecno nejlepšího do Nového i nového roku
38634) Kate (30.12.2015 00:46)
Jéj!
Taky se přidávám a přeji jen a jen to NEJlepší do Nového roku 2016!
38627) betuška (28.12.2015 20:22)
Všetkým krásne medzisviatky, veselého Silvestra a to najlepšie do nového roku !!!
38645) Kate (15.03.2016 02:45)
Zdravím,
Edward a Bella byli oba novináři, samozřejmě rivalové, Edward vyhrál jednoho večera cenu o kterou oba dva soupeřili, proběhl nějaký ten rozhovor, v noci se Bella vzbudí a vidí Edwarda u své postele jako ducha. Druhý den se dozvěděla, že měl ten večer autonehodu a zemřel, jako duch se vrátil a nedá jí pokoj
To vše obohacené o skvělé dialogy. Povídka měla jen zhruba tři kapitoly, nevím proto zda-li byla vůbec dokončena či ne. Děkuji Vám za jakékoli informace 
kdysi jsem tu četla asi tři kapitoly jedné povídky jejíchž název si už bohužel nepamatuji a tak jsem se chtěla zkusit obrátit na Vás