


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441670×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
1584) ambra (24.10.2011 20:49)
LadyS, když to podáš takhle, tak je to tu vlastně zbytečný podnik - takhle náročný je přece celý rok. Sorry, ale když se objeví nová povídka, "vleze" do ní nějakých 200 lidí a komentář nechají 3 takyautorky, tak je to prostě smutné. To je o slušnosti, ne o smajlíkách. Když něco zadarmo zkonzumuju, tak aspoň poděkuju
.
Carlie, chystáš něco?
1583) Bosorka (24.10.2011 20:48)
Ambří - a pak jsou tu taky věrné (ovšem jestli milé, to nevím
) čtenářky, které prudí a prudí a čekají a čekají.... Ale tento typ čtenářek toho snese hodně, řekla bych že všechno.
1582) Janeba (24.10.2011 20:48)
Ambřičko
,
, můžu mít jako polehčující okolnost 4 děti a z toho jednoho prvňáčka!!!!
1580) Carlie (24.10.2011 20:44)
Právě, ale brzo budou Vánoce (za 2, slovy dva, měsíce
) a bude nadílka
1579) LadySadness (24.10.2011 20:42)
to vieš, ambrička, toto počasie nepraje duševným aktivitám (zívajúci smajlík), okrem toho je začiatok školského roka, či už pre študentov, pre mamy žiačikov, aj pre učiteľky, zároveň sa blíži koniec kalendárneho roka pre všetkých, čo sa motajú v štatisktikách, alebo vo financiách (unavený smajlík), no a potom sú tu aj také, ktoré, ako ja, nie vždy vedia nájsť slová a chýbajú im smajlíci, a tiež aj počet poviedok klesol, tuším aj na nás doľahla svetová kríza
1578) ambra (24.10.2011 20:26)
Chjo, pamatuju doby, kdy naše milé věrné čtenářky zanechávaly moc milé a povzbuzující komentáře
. Vůbec nemám chuť něco dalšího začínat.
1577) Lipi4 (23.10.2011 23:57)
HMR, dámské s-xxl a pánské s-xxxxl
.. takže si myslím, že jsou velikosti pro každého
1575) Lipi4 (23.10.2011 23:28)
Kdo by měl zájem
o webové či srazové tričko toho to webu, tak ať napíše na akcepraha@gmail.com a budou mu poslány všechny informace k trikům..
... případné informace jsou i v FB skupině Stmívání-FF
1574) Nebraska (23.10.2011 08:11)
Andrew Niccol, režisér filmu Hostitel (u kterého stále známe jen představitelku hlavní hrdinky) řekl v rozhovoru pro australské noviny, že už je jisté, že po Hostiteli budou následovat další dva filmy.
Na první pohled se to zdá být trochu divné, když ještě nevyšel knižně druhý díl ani anglicky, ale objevily se spekulace, že Stephenie už mí minimálně druhý díl napsaný a s jeho vydáním čeká na to, až začně po BD II klesat zájem fanoušků, pak se vytasí s pokračováním Hostitele.
Pro mě osobně už včera bylo pozdě, rozhodně chci víc Poutnice a spol.! A s tím filmem se taky pěkně se*ou
1572) LadySadness (22.10.2011 20:17)
holky, všimli ste si na koľkých fotkách nemajú naši mladomanželia obrúčky? a to už počas medových týždňov
1571) Kim (22.10.2011 15:54)
A já si říkala, že mi na něm něco přebývá.
Trošku mi připomíná mýho dědu.
1570) Ajjinka (22.10.2011 15:47)
Pane Pattinson, vy nám nějak zarůstáte!
http://47.imagebam.com/download/1PX0aT8LSKpSMV9KO_6cQA/15512/155111950/PL111021-3%20%284%29.jpg
1569) LadySadness (22.10.2011 12:28)
jemu sekne všetko, lebo dokáže hrať len tvárou, alebo len telom, bez pomoci slov, je úúúžasnýýý
1566) Bosorka (22.10.2011 07:13)
on byl hezkej i jako ženská
http://nd04.jxs.cz/666/235/958815a57b_68598413_o2.jpg
1585) Janeba (24.10.2011 20:49)
Carlie
, si děláš srandu!!!
My nesmíme ani naznačovat!!!