Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1770 1771 1772 1773 1774 1775 1776 1777 1778 ... 1936   »

Nebraska

3245)  Nebraska (06.01.2012 09:26)

Tady v pohodě, bydlet v nížině se vyplácí Jsem zvědavá, jak bude nějaký orkán vypadat za rok ve srubu, když už teď tam tomu pracovně říkám Větrná hůrka

Bosorka

3244)  Bosorka (06.01.2012 08:08)

Tak jak, holky moje? Neodfouklo vás to?

ambra

3243)  ambra (05.01.2012 21:07)

Můžu poprosit o schválení série a článku? Kuju!

miamam

3242)  miamam (05.01.2012 20:58)

no joooo medovinku mám v lednici

Kamci

3241)  Kamci (05.01.2012 20:57)

noooo Bosi a horkou medovinku k tomu jen ten krb mi nějak chybí a do práce vstávat musim chjo:/ :/

miamam

3240)  miamam (05.01.2012 20:56)

Já jsem zalezlá aspoň u stromečku na vyhřátém gaučíku, to stačí

Kamci

3239)  Kamci (05.01.2012 20:55)

leelee, to u nás sevždycky seběhne celá firma a snažíme se vymyslet co ta dodyčná asi může chtít, pak vylovíme knížky a nakonec nejspíš zjistíme, že pani chtěla salát
podobné akce jsou s barvama kytek, když jeden chce lososovou a ve finále koupí fialové tak taky nevim na čem jsem:D :D :D :D

Bosorka

3238)  Bosorka (05.01.2012 20:54)

Je hnusně a protivně....kdybych tak mohla být zalezlá jen u krbu

leelee

3237)  leelee (05.01.2012 20:50)

kamci, chci něco a nevim co to je běžný:D nedávno po mě pani chtěla takovou tu kytku "víte maj to všude, třeba na Smíchově v tom obchoďáku" dodes nevim co chtěla

Kamci

3236)  Kamci (05.01.2012 20:43)

tak tady fouká už od včerejší noci, do toho prší a vůbec je to děsně protivný brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:/ :/

Kamci

3235)  Kamci (05.01.2012 20:41)

poměnky dýl,jak dva, tři dny nevydrží
Twiluš, hlavní je, že se ti líbily, i když se pořád nechytám:D :D :D a slunečnice jsou super, člověk je vidí a hned je mu veseleji

LadySadness

3234)  LadySadness (05.01.2012 20:40)

u nás ten vietor hlásili, ale zatiaľ sa nekonal, tak uvidím v noci

Cathlin

3233)  Cathlin (05.01.2012 20:34)

Kamči, no právě! Já taky... Tak proto! Ale jsou jedovatý... takže trochu rozpor. Nevím proč ty pomněnky hned opadaly...

Twilly

3232)  Twilly (05.01.2012 20:27)

Já vím, Rusalko, ale když já jdu kupovat květy, tak obvykle vybírám z toho, co je, nebo jdu na konkrétní květy (které bezpečně poznávám!!!!!), jako třeba tulipán, slunečnice nebo narcis :D

Ty burinky vypadaly jako mini konvalinky, ale měly takové hnědé (témeř černé) středy. Abych pravdu řekla, byla to "volná tvorba" květináře a bylo to moc hezký, takže jsem do toho neryla - nebyl důvod. Já chtěla tu slunečnici a ta byla a já tedy byla opravdu spokojená ;-)

Kamci

3231)  Kamci (05.01.2012 20:27)

miluju,jak konvalinky voněj:) :) :)

Cathlin

3230)  Cathlin (05.01.2012 20:17)

Mno, já měla... konvalinky s pomněnkama...

Kamci

3229)  Kamci (05.01.2012 20:09)

LS, tady nejen prší, ale i strašně fouká, ráno mě to cestou do práce málem odfouklo, zima jak v morně:/
Bosi jedna z nejhezčích klasických kombinací

Bosorka

3228)  Bosorka (05.01.2012 19:59)

Já měla červené růže a bílé frézie

LadySadness

3227)  LadySadness (05.01.2012 19:57)

áááá, keď už nemôže snežiť, prečo pršííí? v snehu by sa dlo ísť von, ale v daždi je to nepríjemné

Kamci

3226)  Kamci (05.01.2012 18:01)

Twily, to víš že prominu
i když ,,malinkatý, světlounký burinky'' fakt identifikovat nedokážu připomíná mi to zákazníky, kteří shánějí konkrétní kytku popisem :,,no víte, je taková zelená, má listy, i stonky, no a někdy i kvete. Jakto, že nevíte, co je to za kytku, když vám jí tady popisuju ??? Tak z tohohle soudku jsou i burinky

«   1 ... 1770 1771 1772 1773 1774 1775 1776 1777 1778 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek