


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442143×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3241) Kamci (05.01.2012 20:57)
noooo Bosi a horkou medovinku k tomu
jen ten krb mi nějak chybí a do práce vstávat musim chjo:/ :/
3239) Kamci (05.01.2012 20:55)
leelee, to u nás sevždycky seběhne celá firma a snažíme se vymyslet co ta dodyčná asi může chtít, pak vylovíme knížky a nakonec nejspíš zjistíme, že pani chtěla salát
podobné akce jsou s barvama kytek, když jeden chce lososovou a ve finále koupí fialové tak taky nevim na čem jsem
3237) leelee (05.01.2012 20:50)
kamci, chci něco a nevim co to je běžný
nedávno po mě pani chtěla takovou tu kytku "víte maj to všude, třeba na Smíchově v tom obchoďáku" dodes nevim co chtěla
3236) Kamci (05.01.2012 20:43)
tak tady fouká už od včerejší noci, do toho prší a vůbec je to děsně protivný brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:/ :/
3235) Kamci (05.01.2012 20:41)
poměnky dýl,jak dva, tři dny nevydrží
Twiluš, hlavní je, že se ti líbily, i když se pořád nechytám
a slunečnice jsou super, člověk je vidí a hned je mu veseleji
3234) LadySadness (05.01.2012 20:40)
u nás ten vietor hlásili, ale zatiaľ sa nekonal, tak uvidím v noci
3233) Cathlin (05.01.2012 20:34)
Kamči, no právě! Já taky... Tak proto! Ale jsou jedovatý... takže trochu rozpor. Nevím proč ty pomněnky hned opadaly...
3232) Twilly (05.01.2012 20:27)
Já vím, Rusalko, ale když já jdu kupovat květy, tak obvykle vybírám z toho, co je, nebo jdu na konkrétní květy (které bezpečně poznávám!!!!!), jako třeba tulipán, slunečnice nebo narcis
Ty burinky vypadaly jako mini konvalinky, ale měly takové hnědé (témeř černé) středy. Abych pravdu řekla, byla to "volná tvorba" květináře a bylo to moc hezký, takže jsem do toho neryla - nebyl důvod. Já chtěla tu slunečnici a ta byla a já tedy byla opravdu spokojená ![]()
3229) Kamci (05.01.2012 20:09)
LS, tady nejen prší, ale i strašně fouká, ráno mě to cestou do práce málem odfouklo, zima jak v morně:/
Bosi jedna z nejhezčích klasických kombinací
3227) LadySadness (05.01.2012 19:57)
áááá, keď už nemôže snežiť, prečo pršííí? v snehu by sa dlo ísť von, ale v daždi je to nepríjemné
3226) Kamci (05.01.2012 18:01)
Twily, to víš že prominu
i když ,,malinkatý, světlounký burinky'' fakt identifikovat nedokážu
připomíná mi to zákazníky, kteří shánějí konkrétní kytku popisem :,,no víte, je taková zelená, má listy, i stonky, no a někdy i kvete. Jakto, že nevíte, co je to za kytku, když vám jí tady popisuju
??? Tak z tohohle soudku jsou i burinky
![]()
3245) Nebraska (06.01.2012 09:26)
Tady v pohodě, bydlet v nížině se vyplácí
Jsem zvědavá, jak bude nějaký orkán vypadat za rok ve srubu, když už teď tam tomu pracovně říkám Větrná hůrka