Sekce

Galerie

Volně dýchat

free breathNa první pohled se může zdát, že něco není v pořádku. Na druhý pohled je už zcela jasné, že vůbec nic není v pořádku.

Volturi a Cullen

Povídky o lásce Ara a Alice na pozadí války dvou upířích klanů-Volturiů a Rumunů.

Vráť sa, láska!

Vráť sa, láska!
Bella nie je po premene taká, ako každý predpokladal. Opovrhuje zvieracou krvou, Cullenových nemôže vystáť, Renesmeé berie ako cudzie dieťa a ani láska k Edwardovi nie je to, čo bývala. Všetkých má plné zuby a zostane s nimi len s čisto sebeckých dôvodou. Stane sa, ale niečo, čo nečaká a čo jej začne život obracať na ruby. Bella pochopí, že ešte je čas na zmenu. Lenže... možno nič meniť nechce...                                                                                                               

Vražedné sny

Rodina Cullenů jsou upíři. Navenek žijí život tak, jak ho známe. Chodí do školy, pracují. Mají však i druhou identitu. Pracují jako soukromí vyšetřovatelé. A pak je tu mladá dívka, která má podivné sny. Zdá se jí, že páchá vraždy zvlášť bestiálním způsobem. Když se jí představy začnou vtírat do mysli, aniž by spala, pochopí, že má schopnost vidět budoucnost.Cullenovi poruší svá pravidla a s dívkou se jeden z nich setká osobně.

Doufám, že se vám neobvyklí upíři  v mém podání budou líbit.


Vsaď se!

V hlavních rolích - Emmettova naivita a Aliciny vize. Kdo bude vítěz? Hm? Kdo se bude muset ponížit, protože prohrál? Hm? Hádat můžete jenom jednou, protože vám to bude hned jasné. Jen blázen se postaví před drobnou Alici a řekne: Vsaď se!

Všechno je jinak

Bella si užívá svůj krásný život po boku Edwrda, pak se ale stane něco, co nečekala. Bella se probudila v den, kdy se přestěhovala do Forks. Je znovu člověk a stojí na začátku svého příběhu. Chce co nejdříve najít Edwarda a vrátit se tam, kde už byla.

Co když ale Carlisle Edwarda neproměnil?

DOKONČENÁ

Všechno, co snesu

Když Volturiovi projeví menší dávku trpělivosti a větší dávku inteligence, jsou Edwardovy a Belliny šance na štěstí v ohrožení... Do víru dramatických událostí jsou ale vtaženi všichni - smečka i Cullenovi...

War of The Roses

 

 

war

 

Emmett má průšvih, který souvisí s jistou mladou dámou nahou v jeho náručí a jedním párem očí, které toto spatřit nikdy neměly. Rose zuří a vykazuje Emmetta od stolu i lože. Vzplanou nejenom emoce. Bude bojovat muž proti muži. Éee, ženě. Kdo odejde se všemy údy? Kdo přežije?
Na koho si vsadíte?

Young Blood

Když je vám sedmnáct, s chutí zapadákov vyměníte za město, kde to alespoň trochu žije. Navštěvovat střední školu v Port je celkem příjemný kompromis, no ne? Jenže je tu ten idiot Jake. Do toho se do Forks stěhuje naše známá upíří rodinka, v čele s upírkou menšího vzrůstu, který ale dokonale nahrazují její diktátorské sklony. Možná viděla něco, co se jí líbilo... a možná udělá všechno proto, aby se vize stala skutečností.


Za láskou přes překážky

Vidíte tuhle velkou zelenou bránu? Tak za ní je můj svět. Svět plný prachu, potu a dřiny, stejně jako naleštěné kůže, rozzářených očí, barevných stužek a nablýskaných trofejí. Svět plný intrik, soutěžení a nevraživosti, ale i přátelství, lásky a partnerství. Svět plný překážek. Tak otevřete a nakoukněte dovnitř. Už jste tady? V tom případě vás vítám ve světě koní.

 

Mandy je úplně normální sedmnáctiletá holka. Má všechno, co si kdy přála. Milující rodiče, spoustu přátel, a hlavně, má svého trenéra Joea a koně jménem Shadow. A ve světě jezdeckého sportu s ním slaví úspěchy. Pak se něco stane a Mandy nemá nic. Rodiče se zabili při autonehodě a její jediní příbuzní žijí vážně, ale vážně daleko. Musí se rozloučit s Joem i s Shadowem. Její příbuzní totiž žijí v La Push.

Za Mlhou

Začalo to tady.

Pokračovalo tady.

Teď jsou Misty a Dean poprvé jen spolu. Upír a poloupírka. Nebo taky fotograf a studentka kulturní antropologie. A příbuzní na telefonu.

Některé potíže jsou úplně jako lidské, jiné jim dají pořádnou lekci.

Za zamčenými dveřmi

Před několika sty lety, když Evropané dobývali Ameriku a zotročovali domorodé obyvatelstvo, se proti tyranii vzepřel národ Quileutů. Odmítli se podrobit a bojovali za svou nezávislost. Vyhrávali a hájili svá území, válka však z nich dělala stejně kruté bestie, jako byl nepřítel sám. Brali zajatce, které sami zotročovali. Hořela v nich nenávist k bledým tvářím. Nikdy jim neodpustili jejich záměry. Zloba způsobila, že s otroky zacházeli nelidsky, dokonce i hůře než se zvířaty. Museli nést následky za jejich přehnanou agresi. Byla vyslovena věštba, která předpovídala zánik kmene Quileutů. Je jen jediný způsob jak přežít, spojit se s nepřítelem.

Povídka je vyprávěna z pohledu Edwarda Cullena, který se kvůli lásce postavil proti vlastní rase.

DOKONČENÁ

Zabíjej mě něžně

Život je krutý a pro Bellu to platí dvojnásob. Od osmi let, kdy její rodiče zemřeli, se její život podobá nekonečné hře na život a na smrt. Zatím se jí vždy povedlo vyhrát, ale nic netrvá věčně. A tak se rozjíždí další hra, která ji zavádí do Forks. Láska pro někoho znamená nový život, ale nic není tak lehké. Znovu má možnost volby, ale tentokrát musí končit smrtí.

DOKONČENÁ

Záhadná kráska

Bella vyrůstá ve Volteře od svých sedmi let, kdy se přimíchala se svými rodiči mezi turisty a svačinku upírů. Díky svému štítu přežila a Aro ji vychovává. Dosáhne však puberty, zamotá upírům hlavu a odjíždí na střední do Ameriky, aby prožila poslední lidské roky normálně. Je královnou školy a bohatou holkou, které není nic cizí. Co až jí poslední chvíle lidského života překazí Cullenovi?

 

DOKONČENÁ

Zakázané ovoce

Svět už není takový, jaký byl kdysi. Už to není bezpečné místo, ve kterém vládly lidé a ostatní bytosti se krčily v koutech. Upíři se ujali vlády a používají lidi jen jako obnovitelnou konzervu na krev. Jenže i v tomto světě existuje pár lidí, kteří utíkají. A ještě menší hrstka lidí, kteří se brání tím, že zabíjejí upíry.

Isabella je jednou z nich. Nezná slitování, co se týče upírů, přesně tak, jak ho neznali oni, když ji zabili rodinu.

Edward je nelítostný vůdce upírů ve městě, ve které žije Isabella a to jediné, po čem tolik touží je její zabití. Jenže co se stane, když se oni dva setkají tváří v tvář?

Nečekejte upíry, na které jste zvyklí. Tohle je jiný svět, svět ve které přežití je to jediné, o co vám jde. Svět ve kterém přežijí jen ti nejsilnější, jste jimi i vy?

Zákon vlkov

Jediná svojho druhu, jediná žena medzi vlkmi, jediná, ktorej premena viac vzala, ako dala. Aj to je Leah. Navonok silná bytosť s dvadsiatimi štyrmi pármi chromozómov, vo vnútri krehká žena, ktorá prišla o veľa. Obviňuje sa zo smrti otca, nezmierila sa so stratou priateľa a dokonca aj nad jej budúcnosťou visí priveľa otáznikov.

Čaká aj na ňu niekde ten pravý? Alebo sa s ňou pri voľbe partnera osud nepekne zahrá? Menič si predsa lásku nevyberá. Musí sa zmieriť s tým, čo dostane. Alebo aj nemusí...

Príbeh je situovaný do obdobia po Twilight Ságe.

Zapomenutá

Skutečné je jen to, co si pamatuji. Na co si nevzpomínám, to se nestalo. Jenže občas se dějí i věci, které zapomeneme...

Zapomenuté království

Povídka o Belle a Edwardovi, kteří žijí v úplně jiném světě.

Představte si, že by moderní svět tak, jak ho známe, neexistoval. Technický pokrok neproběhl a vývoj se zastavil na úrovni zhruba devatenáctého století.

Žádné telefony, auta, internet ani vyspělá lékařská péče.

Lidé by stále věřili starým legendám a žili podle dávných tradic a pověr.

Tajemných bytostí se různě po světě vyskytovalo více než dost a ani Bella by možná nebyla obyčejnou lidskou dívkou.

DOKONČENÁ

Zbouchnutá

Příběh navazuje na Políbenou a Nepolíbenou. Vypráví o Belle a Edwardovi. Jsou spolu jako pár a milují se. Jenže Bella časem náhle zjistí, že je těhotná, a protože není za Edwarda vdaná, tak je prostě zbouchnutá. Těhotenství je pro ni těžký oříšek, který bude muset zvládnout. O to horší začne být situace, kdy si dítě v ní začne hrát s její schopností a její okolí postihne vlna smrti.

DOKONČENÁ

Zlomené upíří duše

Na počátku je Bella obyčejný člověk jako každý jiný. Je od přírody nemehlo a tak se není čemu divit, když její život ukončí ošklivá nehoda. Tedy alespoň ten lidský život. Kolem projíždějící doktor Carlisle ji ale zemřít nenechá. Jak se Bella vyrovná s proměnou a novou šancí být stále součástí lidského světa, kterou ji upíři dali? Nechte se pozvat k příběhu, kde hlavní roli hrají emoce, nečekaná rozhodnutí, vzpomínky na minulý život, předsudky… no a samozřejmě láska.

DOKONČENÁ

Změny mého života

René dostane práci v New Yorku, kam se Bella nechce stěhovat, protože si nedokáže život v tak velkém městě představit. Ojíždí do Forks ke svému otci a pokouší se najít si přátele, jenže nic nebude tak lehké, jak se zdá, obzvlášť, když se kolem začne motat Jacob Black, nenapravitelný sukničkář. Nebo napravitelný?

Znovu nalezená

Když bylo Camille patnáct let, zabil jejího bratra medvěd. O dva roky později napadli vlkodlaci dům jejich rodičů. Od té doby uplynulo více než sedmdesát let a z Camilly se stal lovec. Teď se stěhuje do Juneau na Aljašce, kde se vyskytl problém právě s vlkodlaky. Jak do příběhu zapadají Cullenovi? Kdo je to Damien? A co je vlastně Camellia Ellen McCarty zač?

DOKONČENÁ

ZOOM

Nikdo nezná mé pravé jméno. Nikdo neví, jak vlastně vypadám. Podle posledních informací, které se ke mně dostaly, je na mou hlavu vypsaná odměna ve výši deseti milionů dolarů. Jsem svědomím Seattlu, noční můrou všech křiváků a gaunerů. Ne, nenosím zbraň. Jen fotoaparát.

DOKONČENÁ

Zpívající duše

Příběh se odehrává po událostech Twilight ságy. Děj se točí okolo sourozenců Sophie a Daniela, kteří jsou poznamenaní rodinnou minulostí. Sophie bojuje v nemocnici o další dny svého života, zatímco Daniel žije u pěstounů a všemi možnými způsoby ji podporuje. Jednoho dne se ale v jejich životech objeví krásná záhadná zpěvačka. Kromě jejího zvláštního chování upoutá Danielovu pozornost její hlas, který mu připomíná vraždu jejich otce před šesti lety, a začne pátrat po pravdě.

Jejich životy se ocitnou v nebezpečí, když se o mladou celebritu začnou zajímat Volturiovi. Ve snaze ukrýt se před schopnostmi sourozenců Jane a Aleca vyhledají pomoc u Cullenů. Tím to celé však nekončí...

Zpívající krev

Co by se stalo, kdyby Edward nedokázal tak snadno odolávat krvi, nejen té Bellině? Jaké by pro něj bylo zůstávat s Bellou? Mohli by spolu být? A co kdyby se navrch objevil někdo, kdo by Edwardovi jeho vnitřní boj znesnadňoval, či dokonce ho chtěl využít ve svůj vlastní prospěch? Jak by to nesl Edward a jak Bella? Jak velké by to pokušení bylo? A co kdyby mu někdo
připravil ještě řadu dalších nástrah a pokoušel se ho zlomit?
V téhle povídce není vše tak uhlazené a průhledné jak je zvykem u Stephenie, i když děj vychází přímo z prvního dílu ságy. Edward se musí potýkat se svými vášněmi a prochází si peklem. Vše se to v něm probudí ve chvíli, kdy musí poprvé ochutnat Bellinu krev v souboji s Jamesem. Vyhraje Edward sám nad sebou nebo tomu podlehne?

DOKONČENÁ

Zrada

 

ZradaTak nějak už mě omrzelo dělat z Belly holku do nepohody, co všechno okamžitě skousne a nic s ní nehne. Tahle Bella neměla právě klidný život a už od mala byla zvyklá poslouchat ostatní. Jenže jejím malým tichým světem, kterému vládnou ostatní, otřese někdo, komu na ní opravdu záleží...

Koho už štve Edík v roli uhekaného chcípáčka, tak tomu snad touhle povídkou udělám radost. ;o)

DOKONČENÁ

Ztracené dětství

Nessie už nám vyrostla a Jacobovo vztah k ní rostě. Jako malá ho měla za strýčka, když povyrostla a potřebovala kamarády, byl to její nejlepší kamarád, ale co, když už potřebuje opravdovou lásku?

PS: Prosím, dejte v to, že jsem to psala, když mi bylo deset. :D

Ztráty a nálezy

Bella Swanová je nejšťastnější ženou na světě. Má práci, kterou miluje, snoubence, kterého miluje a brzo si ho má vzít. Stačí však jedna malá chvilka nepozornosti a všechno je pryč. Bella se vzpamatovává z tragické ztráty. Myslí si, že už nikdy nebude moc být šťastná s nikým jiným, jenže osud tomu chce jinak. Do Bellina života vstoupí fotograf, který opět všechno od základu změní a pomůže Belle najít to, o čem si myslela, že už dávno ztratila.

Zúčtování s láskou

...

Jak říci mám, že je mi to tak líto,

Jak říci mám, že lituji těch vět?

Já jen vím, že zůstane mi skryto,

Zda odpustíš, zda vrátíš se zas zpět.

DOKONČENÁ

Žena, růže, píseň, kost

Představte si, že je vám sedmnáct let a jste poprvé zamilované. Vaše city stojí na faktu, že muž vašich snů je prostě sexy a na vaší lásce nic nemění ani to, že je to tak trochu arogantní a rozmazlený blbeček. Vy jste prostě tak krásně naivňoučké a stále věříte na pravou lásku na první pohled. Pokud si tohle období pamatujete nebo ho zrovna prožíváte, troufám si předpokládat, že si Bellu, s níž mlátí těžká puberta a nadměrný příval hormonů, zalíbíte. :)

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek