Sekce

Galerie

O uživateli

Už. jméno: Akduhaj

Datum registrace: 12.4.2012

Poslední přihlášení: 14.4.2012

Reálné jméno: Monika

Věk: 22

Práva:

O uživateli: Upřímně se dá říct, že mi ff o Twilight Sáze zachránilo mentální zdraví a podrželo mě ve chvíli, kdy jsem nejvíc potřebovala utéct od reality a uvěřit, že existuje nějaký paralelní svět, kde se může stát vše, ale zároveň má svůj určitý řád, jasný cíl kam směřuje a konec, ať už je dobrý nebo špatný. U těch dobrých jsem obvykle hledala naději a tajně doufala, že i na mě někde v bnudoucnosti čeká ten šťastný konec a je jedno jestli bude s Edwardem , Williamem nebo Zsadistem :) U těch špatných jsem se ujišťovala a přesvědčovala, že někteří na tom evidentně múžou být mnohem hůř něž jsem momentálně já a doufala, že nic z toho mě v budoucnu nečeká :))

Jinak se dá říci, že jsem přečetla snad úplně vše, co se na tomto webu kdy vydalo, tady to nemusím přikládat že jen to, co mělo aspoň trochu jazykovou úroveň a neobsahovalo příliš hrubých chyb.

Nevím, kdo všechno zatím stojí, ale klaním se všem autorům tohoto webu, za jeho vysokou kvalitu :)a obdivuji všehny autorky, které mají originální nápady a které jsou schopny to přenést na papír a ještě tomu dodat čtivost, napětí a humor.

Obvzlášť se klaním autorkám - Nebraska, Karolka, Ambra, Evelyn, SarkaS, Zuzka88, Ajjinka a Bye. Totálně miluju Vaši tvorbu, prostě Vás "ŽERU" :))

Články: 0

Komentáře: 4

Kontakt

E-mail: moniquecarlislecullen [zavináč] gmail [tečka] com

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still