Sekce

Galerie

/gallery/Zrada1.jpg

Bellu trápí, jak si ji Edward drží od sebe, a myslí si, že jí stále neodpustil, co tenkrtá udělala...

 

Ruce, které mi dosud bloudily po jejím těle, jsem sevřel v pěst a se zbytky sebekontroly se od ní odtrhl. Vyčerpaně jsem se opřel o stěnu sprchy. Nikdy bych netušil, kolik může někoho stát jediné rozhodnutí a nepatrný pohyb. Bella přede mnou zůstala stát. Nechápavě na mě hleděla.

„Takhle ne,” vzmohl jsem se na tiché zašeptání. Bylo vidět, že to nechápe. Raději jsem tedy šáhl po šamponu a obrátil ji zády k sobě. Začal jsem jí vymývat zbytky bahna z vlasů. Občas jsem neodolal a políbil ji na šíji či rameno. Přivírala při tom oči, jako by se tím nechávala chlácholit.


 

14. díl: Touha

 

Když už na ní nebylo ani stopy po blátě, zabalil jsem ji do osušky a vystrčil ze sprchy. Sledoval jsem, jak vešla zpátky do pokoje, a pak ze sebe sundal kalhoty a vrátil se do sprchy. Musel jsem na sebe pustit úplně ledovou, aby to odvedlo moje myšlenky od ní a já se uklidnil.

Teprve až jsem si byl svoji sebekontrolou znovu naprosto jistý, vrátil jsem se do pokoje. Bella stála u okna a na sobě měla stále jen osušku. Shodil jsem tedy ze sebe ručník a oblékl si kalhoty. Tričko jsem zatím pohodil na židli, že si ho obleču až mi uschnou vlasy.

Bella se za tu dobu ani nehnula. Hleděla zamyšleně ven a okusovala si spodní ret. Na tváři měla hodně zvláštní výraz. Z nějakého důvodu mě zneklidňoval. Sedl jsem si na okraj postele a opřel se lokty o stehna.

Sledoval jsem koberec před sebou a dával jí tak čas. Od okna se po chvíli ozval pohyb a já před sebou zahlédl její bose nohy. Vzhlédl jsem k ní. Stála přede mnou a pořád si nervózně okusovala spodní ret. Smutně se na mě dívala.

„Pořád se ještě zlobíš,“ hlesla tiše.

Zůstal jsem na ni zírat. Bylo to prosté konstatování a brada se jí přitom mírně zachvěla, jako by jí měly po tváři v příštím okamžiku začít stékat slzy. Jen pomalu mi přes ten její bolestný výraz docházelo o čem mluví.

„Ach Bello,“ vzdychl jsem. Vztáhl jsem paži a obemknul ji okolo pasu. Přitáhl sem si ji až k sobě a pak jí objal i druhou paží. Čelem jsem se zabořil do osušky na jejím břiše. Jen tam stála a nechala se držet. Zavrtěl jsem hlavou a pak teprve vzhlédl k ní.

„Jediné co mi opravdu ublížilo, bylo to,“ řekl jsem a upřeně na ni přitom hleděl, aby věřila tomu co říkám, „že jsem o tebe přišel.“

Při vzpomínce na to ve mně znovu bolestně zatrnulo. Sevřel jsem ji pevněji, jako bych se potřeboval ujistit, že je opravdu tady. Tvář jsem jí přitiskl znovu na břicho. Netušil jsem, co se jí v mysli odehrává, ale nechtěl jsem jí nechat ani střípek pochybností o tom, že jak moc mi na ní záleží. Nedokázal bych znovu být bez ní. Teď už ne.

Ve vlasech jsem ucítil její prsty. Jemně mě jimi cuchala. Vzhlédl jsem znovu k ní. Pochyby z její tváře zmizely, ale nahradilo je něco jiného. Jen jsem ji pozoroval, když se ke mně začala sklánět. Na rtech jsem ucítil její. Začala mě jemně líbat a prsty mi přitom přejížděla po tváři.

Náš polibek se stále prohluboval a čišela z něj naléhavost jednoho po druhém. Potřeba být s ním. Ještě více se ke mně přitiskla a já se zaklonil. Držíc ji stále pažemi okolo pasu jsem dolehl na postel a stáhl ji tak na sebe.

Dlaněmi jsem jí přejížděl po zádech a když už mi ani to nestačilo, přetočil jsem se na bok. Zůstala ležet pode mnou. Její ruce mi bloudily po holých zádech a obkreslovaly prsty každou jejich konturu, pak mi sjely na břicho a hrudník.

Bez dechu jsem se odtrhl od jejích rtů a hladově začal obkreslovat rty její krk až k úžlabině nad klíční kostí. Zaklonila hlavu a přerývaně vydechla. V dlaních jsem cítil, jak se jí začíná osuška svézat dolů. Hltal jsem každý její odhalený kousek kůže.

Bella se pod mými dotyky vzpínala až to nevydržela a přetočila mě zpátky na záda. Její osuška zůstala ležet vedle nás. Zastřeným pohledem jsem přejel po jejím těle, ale to už byla opět přitisklá ke mně.

Nic dalšího nebylo důležité, jediné co mě ovládalo, byla zoufalá potřeba být jí co nejblíže a ona mi v tom vycházela vstříct. Přejížděl jsem jí dlaněmi po těle, drtil ji ve svém sevření. Po čele jí přelétla drobná vráska a v příští chvíli se pokojem ozvalo trhání látky...

Když poslední vlna vzrušení opadla a já zase byl schopen vnímat. Držel jsem Bellu okolo pasu a ona mi ležela na rameni. Jednou paží mi ještě obemykala krk a druhou měla položenou na mě a prsty mi přejížděla po hrudi. Nohu měla propletenou mezi mýma. Jako bychom se ani teď od sebe nechtěli hnout.

„Bello,“ hlesl jsem. Potřeboval jsem jí vidět do tváře, alespoň tak poznat co se v ní odehrává.

Vzhlédla okamžitě ke mně. Na rtech měla stále zmámený úsměv. Začal jsem se topit v jejích očích. Prudce jsem ji přitáhl k sobě a hrubě ji políbil. Hladově mi polibek opětovala.

Loktem se opřela vedle mojí hlavy a odtrhla se ode mě. Ležela na mě a já jí dlaní přejížděl po jemné kůži zad. Na rtech jí pohrával úsměv a jen se tam tak nade mnou skláněla a hleděla mi do tváře. Její vlasy byly rozprostřené všude okolo nás.

Přetočil jsem se až dolehla na záda. Prsty jsem jí přejel po tváři. Přivřela na okamžik oči. Byla to nejkrásnější co mě potkalo. Připravovala mě o rozum a probouzela ve mně něco, o čem jsem ani netušil, že ve mně je. Donutila mě znovu žít a užívat si každičkou minutu dne, co jsem byl s ní.


předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

19)  lady sadness (15.12.2010 15:36)

Texie, ja určite čítam aj iné tvoje poviedky-či tu či inde- ale teraz sa vyjadrujem k tejto tu /a ak mi neveríš, tak to ako naťahovala MIranda svojho Ronalda (a ďalších) v Živote a cti, to stálo za to, Wellshania museli byť pekne grogy z takej krásnej a nebezpečnej bojovníčky; mimochodom odpustila si, že sklamala otcovo želanie?/

krista81

18)  krista81 (14.12.2010 00:00)

Krása
Tak jsou spolu a to jeho vyznání bylo moc hezké.

A ty poslední dvě věty

Těším se na další díl, hlavně na vysvětlení, ale mrzí mě, že to bude poslední díl :(

17)  Twigirl (13.12.2010 22:05)

Jak předposlední? A ještě takhle kratoučký? No…tak jsem zvědavá na další. Proč tak rychle končíš? Ten nápad byl a teda vlastně stále je…skvělej…

Baruu

16)  Baruu (13.12.2010 21:34)

15)  mary (13.12.2010 18:43)

krásné sblížení , ale ještě pořád nevím, co se to na začátku vlastně stalo, proč byli zavření ve vězení, o co to Arovi šlo a jak dlouho byla v hrobě

Texie

14)  Texie (13.12.2010 18:37)

DiDD, Tru: Tak určitě pod ledovou sprchou neprochladne, ale k odvedení pozornosti snad trochu pomůže i jemu.

lady sadness: ale no tak holky, žádné bitky, Edí je škovnej a určitě se dostane na všechny :D No a tak trochu doufám, že i moje ostatní povídkay jsou povedene, ale to je spíš otázka vkusu a názoru čtenářů. ;)

A teď ke stížnostem na blížící se konec povídky. Psala jsem ji už před nějakou dobou jako oddychovku, proto je tak krátká. Ale nebojte, v příští kapitolce nějaké to vysvětlování bude, ale sáhodlouhé monology nečekejte.

13)  Carlie (13.12.2010 16:27)

Počkat počkat... jak předposlední kapitolka? Ty se nám z toho chceš vyvlíknout, co? to ale ne... ještě je toho hodně, co nám musíš vysvětlit a to na to jedna kapča určo nestačí ;)
Dnešní kapitolka naprosto úžasná... :)

12)  elie_darrem (13.12.2010 16:12)

11)  bb (13.12.2010 14:57)

áách... krásná kapitolka

vážně předposlední? škoda, že už bude konec :'-(
příště nás tedy čeká dlouhatánský díl a velké vysvětlování, vždyť je tady pořád tolik otázek a my jsme holky zvědavý a chceme všechno vědět, nemysli si, že se z toho nějak vyvlíkneš :D hořím zvědavostí

10)  Lucie (13.12.2010 13:00)

Lenka326

9)  Lenka326 (13.12.2010 12:42)

Krásná kapitolka , konečně jsou spolu , Bella je v pořádku a oba šťastní. Jenom nemůžu uvěřit, že je to předposlední kapitolka, přidávám se k holkám - je tu tolik nevyřešených věcí, na které netrpelivě čekáme, že se sotva můžou vejít do jednoho dílku.

Ewik

8)  Ewik (13.12.2010 11:22)

Nádherná kapitola, moc se ti povedla.

7)  lady sadness (13.12.2010 11:18)

AMO, postav sa do radu až za mňa!!!, ale inak má pravdu-taký rýchly koniec a tak veľa otázok:/ :/ :/, ten ďalší diel by musel byť aký dlhý? TEXIE, spamätaj sa, ak nemáš v zálohe tri bonusy a päť epilógov, tak nemôžeš!!! skončiť , nikto nechce stratiť takú super poviedku /píšeš ty aj iné ako super poviedky? ;hej a ešte prihoď mapu kde má Edward sprchu

6)  kytka (13.12.2010 10:01)

Vážně předposlední? Tvoji povídku užívám si každý díl. Super. Díky.

5)  zuzka (13.12.2010 09:43)

4)  Tru (13.12.2010 09:23)

Nádhera, akorát mě taky překvapila ta studená sprška:)

3)  AMO (13.12.2010 09:05)

Jak předposlední?? My jetě pořád nevíme proč byl Edward zavřený a proč ho ona zradila a také, co měl ukryté ve své hlavě!! Je stále mnoho otázek a chybí odpovědi. I když péče Edwarda byla krásná a sprchu bych s ním také klidně podstoupila

2)  DiDD (13.12.2010 08:35)

Nevěděla jsem, že i upírům pomáhá studená sprcha

Texie

1)  Texie (13.12.2010 00:25)

Předposlední kapitolka...

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Plakát Jacob