Sekce

Galerie

/gallery/Zrada1.jpg

Bella s Edwardem si jsou stále bližší a on není rozhodně jediný, kdo by chtěl být tomu druhému ještě blíže...

Ztěžka jsem dosedl na postel. Všude okolo jsem ji cítil. Bylo to k zbláznění. Jako by to však nestačilo, během pár vteřin Bella přešlapovala uprostřed pokoje. Nerozhodně mě sledovala. Neměla ponětí, co se se mnou stalo. Jediné co jsem zvládl bylo se na ni trpce pousmát. Okamžitě byla u mě a přitulila se vedle mě. Byl to její způsob jak se ujistit, zda je všechno v pořádku. Objal jsem ji a povzdechl si.


 

13. díl: Baseball

 

Počasí venku bylo pod psa. Mnohému by to kazilo náladu a snažil by se držet doma, ale to bych za bráchu nesměl mít Emmetta. Když se okolí proměnilo na jednu velkou bahnitou louži přišel s nápadem zahrát si baseball. Nakonec se mu podařilo nás všechny přesvědčit. Jeho nadšení nešlo prostě odolat. Tajně doufal, že na takovém povrchu mi bude i rychlost k ničemu.

Na sklonku podzimu jsme se tedy ocitli na větší louce zaboření botama několik centimetrů do bahna. Nadšení ze hry nás však naprosto ovládlo. Bella hrála samozřejmě se mnou. Postávala kus za mnou soustředíc se na Alici s pálkou, aby chytila míček. Nikdy nic takového nehrála a napnutě těkala pohledem po nás ostatních.

Brzy to z ní však opadlo. Po pár minutách jsme všichni byli pokrytí bahnem a kdo ne, tak mu ostatní velmi rychle pomohli. Emmett si náležitě užíval výhody. V tomhle bahně se opravdu běhat nedalo, zato srážky, které zpravidla končily na zemi, byly každou chvíli.

Rose odrazila míček přímo mezi mě a Emmetta. Oba jsme se rozběhli a sotva jsem se stačil po míčku natáhnout, rozlehla se po celé louce další rána a já odletěl stranou. Dopadl jsem zády do bahna, až se všude rozstříklo.

Stihl jsem si otřít zastříkaný obličej rukávem, když sem zaslechl další začvachtání bahna vedle mě. Obrátil jsem se a zůstal zírat Belle přímo do tváře. Starostlivě klečela vedle mě. Naše tváře od sebe byly sotva pár centimetrů. Naprosto jsem ztuhl. Kdybych se pohnul nedopadlo by to dobře.

Jenže ona toho názoru zřejmě nebyla. Pobaveně mi setřela bahno z tváře. Naklonila se ke mně ještě blíž a já ucítil její rty na svých. Přejela mi po nich tam i zpátky a pak se zastavila. Po krátké chvíli, kterou bych nejraději prodloužil na hodiny se odtáhla. Na tváři jí hrál úsměv.

Bylo to jako naprostá přirozenost. Aniž bych nad tím jakkoliv uvažoval, obemkl jsem ji paži okolo pasu a přitáhl si ji zpátky. Okamžitě jsem se přisál k jejím ústům. Zarazila se jen na okamžik, než se podvolila. Líbal jsem ji se vší potřebou, kterou jsem po ní cítil.

Nevnímal jsem okolí, jen kouskem vědomí zaznamenal, že už jsme tam sami. Bella ležela zády na zemi a vlasy měla slepené bahnem a několik šmouh na tváři. Bylo jí to však jedno stejně jako mě. Přejížděla mi prsty po zádech a nechala se spokojeně líbat. Když jsem se po nějaké době donutil oddálit od ní a mohl jí tak pohlédnout do tváře, měla na rtech naprosto spokojený úsměv a v jejím hlubokém pohledu jako by něco ožilo. Spokojeně jí v nich jiskřilo.

„Měli bychom se raději vrátit,” zamumlal jsem při pohledu na naše mokré, uválené oblečení pokryté silnou vrstvou bahna.

„Chci zůstat,” zamumlala. Nejprve jsem na ni zůstal nevěřícně hledět, že znovu promluvila a pak jsem ji políbil.

„A co takhle sprcha?” navrhl jsem, aniž bych od ní odtrhl rty.

„Hmm,” zabručela. Tenhle nápad se jí docela líbil.

Držíc ji za ruku jsme se o chvilku později rozběhli k našemu domu. Okno pokoje jsem naštěstí nechal otevřené a tak jsme to vzali přímo. Bahno na nás cestou nepříjemně zaschlo a tak Bella hned vyrazila do koupelny a cestou ze sebe oblečení nešetrně strhávala. Byl to doslova neodolatelný pohled. Když už se sebe chtěla strhnout tilko, zarazila se uprostřed pohybu. Stál jsem totiž hned u ní.

Ani nevím na čí to bylo popud ale v příští chvíli jsem ji znovu líbal a cítil její prsty na svém krku. Dlaněmi jsem jí přejel po zádech a koupelnou se ozval zvuk trhající se látky. Jednou rukou jsem zašmátral vedle a pustil sprchu. Chytil jsem ji pevně okolo pasu tisknouc ji k sobě, že se špičkami nohou ocitla ve vzduchu a spolu s ní vlezl do sprchy.

Aniž bych ji přestal líbat cítil jsem, jak na nás dopadá proud vody a mění zaschlou vrstvu bahna na hnědou břečku stékající po nás dolů. Rukama mi zajela pod tričko. Přejížděla mi lačně po zádech a bocích. Ozval se zvuk trhání a tak devastaci dokončila. Tričko se čvachtavě rozpláclo na zemi vedle sprchy.

Její tělo se začalo vlnit a za chvíli jsem ke svému zděšení zjistil, že ze sebe shodila kalhoty. Držel jsem ji v náručí a mohl se jí dotýkat, líbat a cítil, že chci mnohem více. Jediné co mi v tom ještě bránilo byly moje kalhoty. Tohle ale rozhodně neprobíhalo tak, jak mělo. Nechtěl jsem, aby naše první milování proběhlo v zablácené sprše.

Ruce které mi dosud bloudily po jejím těle jsem sevřel v pěst a se zbytky sebekontroly se od ní odtrhl. Vyčerpaně jsem se opřel o stěnu sprchy. Nikdy bych netušil, kolik může někoho stát jediné rozhodnutí a nepatrný pohyb. Bella přede mnou zůstala stát. Nechápavě na mě hleděla.

„Takhle ne,” vzmohl jsem se na tiché zašeptání. Bylo vidět, že to nechápe. Raději jsem tedy šáhl po šamponu a obrátil ji zády k sobě. Začal jsem jí vymývat zbytky bahna z vlasů. Občas jsem neodolal a políbil ji na šíji či rameno. Přivírala při tom oči, jako by se tím nechávala chlácholit.


předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

19)  Twigirl (13.12.2010 22:00)

…páni. Tak ona taky? Pěkně. S těžkým srdcem, ale musím se přiznat, že tentokrát jsem ráda, že se ovládnul. Asi bude lepší, když si to udělají malinko hezčí. Už jsem zvědavá, kdy mu řekne, že tam byla kvůli němu zavřená,protože nic neřekla. Teda, doufám, že to tak je. A nebo je to naprosto jinak a zase mě převezeš….to už znám…

18)  witmy (13.12.2010 07:55)

super tomu říkám zvrat už se moc těšim na pokráčo

17)  gabina (12.12.2010 22:52)

takéto ovládanie môže mať fakt len Edward

16)  bb (12.12.2010 20:08)

no jo, to je celý Edward... :D
skvělá kapitolka, plno změn k lepšímu hezky jsi nás navnadila, takže rychle další dílek

15)   (12.12.2010 11:45)

Jako... co to má být? Nejen, žen je to krátký jak sobota - sobota je odjakživa nejkratší den v týdnu - ale ty to ještě takhle utneš...!
Baseball se povedl, Bella mluví... hmm

krista81

14)  krista81 (12.12.2010 00:05)

Jee, to bylo hezké (culím se tu jak pitomec)
Jsem ráda, že Bella už mluví a vypadá to, že i vzájemné city atd... budou

Ovšem takhle ukončit kapitolku v nejlepším to abychom se na příště hodně těšily, že??
PS: doufám, že příště bude co nejdříve

13)  hellokitty (11.12.2010 23:26)

12)  Leni (11.12.2010 23:07)

Kouzelné

Ewik

11)  Ewik (11.12.2010 19:47)

Nádhera!

10)  elie_darrem (11.12.2010 19:22)

9)  Lucie (11.12.2010 19:10)

Vzhledem k tomu,že teď vydávám jen neatikulované zvuky,se zmůžu jen na:Ona už mluví!!!

Lenka326

8)  Lenka326 (11.12.2010 18:44)

To bylo hezké, ale moc moc krátké. A skončit v nejlepším . Prosím netrap nás a přidej pokračování. Díky

7)  Carliee (11.12.2010 17:55)

WOW... začíná se nám to nějak rozjíždět :) :) :) jen tak dál

Baruu

6)  Baruu (11.12.2010 17:40)

Pánii Nádhera

Bellina

5)  Bellina (11.12.2010 17:25)

Teda!! Tak to byl opravdu krok vpřed ;)

4)  mary (11.12.2010 17:14)

chjo, ten Edvard je ale detailista. Mu ještě nikdo neřekl, že ne vždy je všechno tak jak si představujeme

3)  kytka (11.12.2010 17:09)

Tak to bylo super. Tys mne úplně donutila zapomenout dýchat. Čtu a čtu a najednou je konec. To bylo krááátký. Skvělá kapitolka. Těším se mooooooc na další prosííím.

2)  nathalia (11.12.2010 17:08)

Pekny dil!!!
I kdyz... bych uvitala trochu pokracovani deju... Porad vime kulovy :D :D :D

1)  Tru (11.12.2010 17:06)

Já bych to brala i v zablácené sprše.. Divím se, že Emmet neměl žádné poznámky, asi jim dalo práci ho odtáhnout do bezpečné vzdálenosti Nádherná kapitola

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Jacob - EC promo